gtkspell 2.0.16-pre1 - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
fi: <i>(ei ehdotuksia)</i>

en: More...
fi: Lisää...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
fi: Lisää ”%s” sanakirjaan

note: - Ignore All
en: Ignore All
fi: Ohita kaikki

note: on top: language selection
en: Languages
fi: Kielet

en: enchant error for language: %s
fi: enchant-ohjelman aiheuttama virhe kielelle: %s
