gtkspell 2.0.6-pre1 - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ga: <i>(níl aon mholadh)</i>

en: More...
ga: Tuilleadh...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ga: Cuir "%s" isteach san fhoclóir

note: - Ignore All
en: Ignore All
ga: Déan neamhshuim ar gach

en: Spelling Suggestions
ga: Moltaí Litrithe
