gtkspell-2.0.12 - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
gl: <i>(non hai recomendacións)</i>

en: More...
gl: Máis...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
gl: Engadir "%s" ó Diccionario

note: - Ignore All
en: Ignore All
gl: Ignorar Todo

en: Spelling Suggestions
gl: Recomendacións de Ortografía
