gtkspell 2.0.6-pre1 - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
hu: <i>(nincs javaslat)</i>

en: More...
hu: Több...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
hu: "%s" felvétele a szótárba

note: - Ignore All
en: Ignore All
hu: Mindent mellőz

en: Spelling Suggestions
hu: Javaslatok
