gtkspell-2.0.6-pre1 - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
hy: <i>(առաջարկություններ չկան)</i>

en: More...
hy: Ավելին...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
hy: Ավելացնել "%s" բառարանում

note: - Ignore All
en: Ignore All
hy: Բացառել բոլորը

en: Spelling Suggestions
hy: Առաջարկությունների թվարկում
