gtkspell 2.0.6-pre1 - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ky: <i>(эч кандай вариант жок)</i>

en: More...
ky: Дагы...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ky: "%s" Сөздүккө кошуу

note: - Ignore All
en: Ignore All
ky: Бардыгын айнуу

en: Spelling Suggestions
ky: Колжазуу Эрежелери
