gtkspell-2.0.12 - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
lt: <i>(nėra pasiūlymų)</i>

en: More...
lt: Daugiau...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
lt: Pridėti „%s“ į žodyną

note: - Ignore All
en: Ignore All
lt: Ignoruoti visus

en: Spelling Suggestions
lt: Rašybos pasiūlymai
