gtkspell-2.0.6-pre1 - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
mn: <i>(хувилбар алга)</i>

en: More...
mn: Илүү...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
mn: "%s" Лавлар руу нэмэх

note: - Ignore All
en: Ignore All
mn: Бүгдийг үл хэрэгс

en: Spelling Suggestions
mn: Зөв дүрэм санал болгох
