gtkspell-2.0.6-pre1 - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
pt_BR: <i>(sem sugestões)</i>

en: More...
pt_BR: Mais...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
pt_BR: Adicionar "%s" ao Dicionário

note: - Ignore All
en: Ignore All
pt_BR: Ignorar Tudo

en: Spelling Suggestions
pt_BR: Ortografia Sugerida
