gtkspell 2.0.6-pre1 - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ro: <i>(nici o sugestie)</i>

en: More...
ro: Mai multe...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ro: Adaugă "%s" la dicţionar

note: - Ignore All
en: Ignore All
ro: Ignoră tot

en: Spelling Suggestions
ro: Sugestii ortografie
