gtkspell 2.0.6-pre1 - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ru: <i>(нет вариантов)</i>

en: More...
ru: Ещё...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ru: Добавить "%s" в Словарь

note: - Ignore All
en: Ignore All
ru: Игнорировать Всё

en: Spelling Suggestions
ru: Варианты Правописания
