gtkspell-2.0.6-pre1.po - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
sl: <i>(ni predloga)</i>

en: More...
sl: Več...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
sl: Dodaj "%s" v Slovar

note: - Ignore All
en: Ignore All
sl: Prezri vse

en: Spelling Suggestions
sl: Predlogi črkovanja
