gtkspell 2.0.6-pre1 - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
uk: <i>(немає варіантів)</i>

en: More...
uk: Ще...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
uk: Додати "%s" у словник

note: - Ignore All
en: Ignore All
uk: Ігнорувати все

en: Spelling Suggestions
uk: Варіанти правопису
