gtkspell 2.0.16-pre1 - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
vi: <i>(không có góp ý nào)</i>

en: More...
vi: Tiếp...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
vi: Thêm « %s » vào Từ điển

note: - Ignore All
en: Ignore All
vi: Lờ tất cả

note: on top: language selection
en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: enchant error for language: %s
vi: gặp lỗi enchant đối với ngôn ngữ : %s
