gtkspell 2.0.12 - en to af translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
af: <i>(geen voorstelle nie)</i>

en: More...
af: Meer...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
af: Voeg "%s" by die woordeboek

note: - Ignore All
en: Ignore All
af: Ignoreer almal

en: Spelling Suggestions
af: Spelvoorstelle
