gtkspell-2.0.16 - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ast: <i>(ensin suxerencies)</i>

en: More...
ast: Más...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ast: Amestar "%s" al Diccionariu

note: - Ignore All
en: Ignore All
ast: Ignorar Toos

note: on top: language selection
en: Languages
ast: Llingües

en: enchant error for language: %s
ast: fallu atontáu pa la llingua: %s
