gtkspell-2.0.16 - en to be translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
be: <i>(няма прапаноў)</i>

en: More...
be: Яшчэ...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
be: Дадаць "%s" у слоўнік

note: - Ignore All
en: Ignore All
be: Ігнараваць усё

note: on top: language selection
en: Languages
be: Мовы

en: enchant error for language: %s
be: Памылка enchant для мовы: %s
