gtkspell 3.0.7 - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
cs: <i>(žádné návrhy)</i>

en: More...
cs: Další…

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
cs: Přidat „%s“ do slovníku

en: Ignore All
cs: Ignorovat vše

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
cs: Žádný

note: on top: language selection
en: Languages
cs: Jazyky

en: enchant error for language: %s
cs: Chyba systému enchant pro jazyk: %s
