gtkspell-3.0.7 - en to da translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
da: <i>(ingen forslag)</i>

en: More...
da: Flere ...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
da: Tilføj »%s« til ordbogen

en: Ignore All
da: Ignorer alle

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
da: Intet

note: on top: language selection
en: Languages
da: Sprog

en: enchant error for language: %s
da: Enchantfejl for sprog: %s
