gtkspell 3.0.7 - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
eo: <i>(neniu sugesto)</i>

en: More...
eo: Pli...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
eo: Aldoni "%s" al la vortaro

en: Ignore All
eo: Ignori ĉiujn

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
eo: Neniu

note: on top: language selection
en: Languages
eo: Lingvoj

en: enchant error for language: %s
eo: eraro de enchant por la lingvo: %s
