gtkspell 3.0.7 - en to es translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
es: <i>(no hay sugerencias)</i>

en: More...
es: Más…

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
es: Añadir «%s» al diccionario

en: Ignore All
es: Descartar todas

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
es: Ninguna

note: on top: language selection
en: Languages
es: Idiomas

en: enchant error for language: %s
es: satisface error para idioma: %s
