gtkspell 2.0.16 - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
eu: <i> (ez dago iradokizunik) </i>

en: More...
eu: Gehiago...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
eu: Gehitu "%s" hiztegiari

note: - Ignore All
en: Ignore All
eu: Ignoratu guztiak

note: on top: language selection
en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: enchant error for language: %s
eu: enchant-en errorea hizkuntza honentzat: %s
