gtkspell3 3.0.1 - en to fo translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
fo: <i>(eingi uppskot)</i>

en: More...
fo: Meira...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
fo: Legg "%s" afturat orðabókini

en: Ignore All
fo: Skúgva alt til viks

note: on top: language selection
en: Languages
fo: Mál
