gtkspell 3.0.7 - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
fr: <i>(aucune suggestion)</i>

en: More...
fr: Plus encore…

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
fr: Ajouter « %s » au dictionnaire

en: Ignore All
fr: Tout ignorer

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
fr: Aucun

note: on top: language selection
en: Languages
fr: Langues

en: enchant error for language: %s
fr: enchant présente une erreur pour le langage : %s
