gtkspell 3.0.7 - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ga: <i>(níl aon mholadh)</i>

en: More...
ga: Tuilleadh...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ga: Cuir "%s" san fhoclóir

en: Ignore All
ga: Déan neamhaird de gach ceann

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
ga: Gan Teanga

note: on top: language selection
en: Languages
ga: Teangacha

en: enchant error for language: %s
ga: earráid enchant le haghaidh teanga: %s
