gtkspell-3.0.7 - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
gl: <i>(non hai recomendacións)</i>

en: More...
gl: Máis...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
gl: Engadir «%s» ao dicionario

en: Ignore All
gl: Ignorar todo

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
gl: Ningún

note: on top: language selection
en: Languages
gl: Idiomas

en: enchant error for language: %s
gl: erro de enchant para o idioma: %s
