gtkspell 3.0.7 - en to he translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
he: <i>(אין הצעות)</i>

en: More...
he: עוד...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
he: הוסף "%s" למילון

en: Ignore All
he: התעלם מהכל

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
he: כלום

note: on top: language selection
en: Languages
he: שפות

en: enchant error for language: %s
he: שגיאת enchant עבור שפה: %s
