gtkspell 3.0.7 - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
hu: <i>(nincs javaslat)</i>

en: More...
hu: Több…

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
hu: „%s” felvétele a szótárba

en: Ignore All
hu: Mindent mellőz

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
hu: Nincs

note: on top: language selection
en: Languages
hu: Nyelvek

en: enchant error for language: %s
hu: enchant hiba a következő nyelvhez: %s
