gtkspell-3.0.7 - en to is translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
is: <i>(engar tillögur)</i>

en: More...
is: Meira...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
is: Bæta "%s" við orðalista

en: Ignore All
is: Hunsa allt

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
is: Ekkert

note: on top: language selection
en: Languages
is: Tungumál

en: enchant error for language: %s
is: villa í enchant varðandi tungumálið: %s
