gtkspell 3.0.7 - en to it translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
it: <i>(nessun suggerimento)</i>

en: More...
it: Ancora...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
it: Aggiungi "%s" al dizionario

en: Ignore All
it: Ignora tutti

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
it: Nessuna

note: on top: language selection
en: Languages
it: Lingue

en: enchant error for language: %s
it: errore di enchant per la lingua: %s
