gtkspell 3.0.7 - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ky: <i>(сунуш жок)</i>

en: More...
ky: Дагы...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ky: "%s" сөздүккө кошуу

en: Ignore All
ky: Бардыгын айнуу

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
ky: Жок

note: on top: language selection
en: Languages
ky: Тилдер

en: enchant error for language: %s
ky: %s тилдин enchant катасы
