gtkspell3 3.0.1 - en to lg translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
lg: <i>(tewali magezi gaweereddwa)</i>

en: More...
lg: Yongera...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
lg: Gattako "%s" ku Nkuluze

en: Ignore All
lg: Ziimura Byonna

note: on top: language selection
en: Languages
lg: Ennimi
