gtkspell-3.0.5 - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
lv: <i>(nav  priekšlikumu)</i>

en: More...
lv: Vairāk...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
lv: Pievienot “%s” vārdnīcai

en: Ignore All
lv: Ignorēt visu

note: on top: language selection
en: Languages
lv: Valodas

en: enchant error for language: %s
lv: uzlabot kļūdu valodai: %s
