gtkspell 3.0.7 - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
nb: <i>(ingen forslag)</i>

en: More...
nb: Flere...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
nb: Legg til "%s" i ordboken

en: Ignore All
nb: Ignorer alle

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
nb: Ingen

note: on top: language selection
en: Languages
nb: Språk

en: enchant error for language: %s
nb: enchant-feil for språk: %s
