gtkspell3 3.0.1 - en to nso translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
nso: <i>(ga go ditšhišinyo)</i>

en: More...
nso: Oketšegilego...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
nso: Oketša "%s" ka pukuntšung

en: Ignore All
nso: Hlokomologa tšohle

note: on top: language selection
en: Languages
nso: Maleme
