gtkspell 3.0.7 - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ro: <i>(nicio sugestie)</i>

en: More...
ro: Mai multe...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ro: Adaugă „%s” la dicționar

en: Ignore All
ro: Ignoră toate

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
ro: Niciuna

note: on top: language selection
en: Languages
ro: Limbi

en: enchant error for language: %s
ro: eroare enchant pentru limbă: %s
