gtkspell 3.0.7 - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ru: <i>(нет вариантов)</i>

en: More...
ru: Ещё…

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ru: Добавить «%s» в словарь

en: Ignore All
ru: Игнорировать всё

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
ru: Отсутствует

note: on top: language selection
en: Languages
ru: Языки

en: enchant error for language: %s
ru: ошибка в enchant для языка: %s
