gtkspell 2.0.6-pre1 - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
sk: <i>(žiadne návrhy)</i>

en: More...
sk: Ďalšie...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
sk: Pridať "%s" do slovníku

note: - Ignore All
en: Ignore All
sk: Ignorovať Všetky

en: Spelling Suggestions
sk: Návrhy náhrad
