gtkspell-3.0.7 - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
sq: <i>(pa këshillime)</i>

en: More...
sq: Më tepër…

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
sq: Shtoje "%s" te Fjalori

en: Ignore All
sq: Shpërfilli Krejt

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
sq: Asnjë

note: on top: language selection
en: Languages
sq: Gjuhë

en: enchant error for language: %s
sq: gabim Enchant për gjuhën: %s
