gtkspell 3.0.7 - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
sv: <i>(inga förslag)</i>

en: More...
sv: Fler…

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
sv: Lägg till ”%s” i ordbok

en: Ignore All
sv: Ignorera alla

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
sv: Inget

note: on top: language selection
en: Languages
sv: Språk

en: enchant error for language: %s
sv: fel i enchant för språket: %s
