gtkspell 3.0.7 - en to th translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
th: <i>(ไม่มีข้อแนะนำ)</i>

en: More...
th: เพิ่มเติม...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
th: เพิ่ม "%s" ไปยังพจนานุกรม

en: Ignore All
th: เพิกเฉยทั้งหมด

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
th: ไม่มี

note: on top: language selection
en: Languages
th: ภาษา

en: enchant error for language: %s
th: เกิดข้อผิดพลาดสำหรับภาษา: %s
