gtkspell 3.0.7 - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
vi: <i>(không có gợi ý nào)</i>

en: More...
vi: Còn nữa…

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
vi: Thêm “%s” vào từ điển

en: Ignore All
vi: Bỏ qua tất cả

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
vi: Không có gì

note: on top: language selection
en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: enchant error for language: %s
vi: lỗi “enchant” với ngôn ngữ: %s
