gtkspell-2.0.6-pre1 - en to wa translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
wa: <i>(nole sudjestion)</i>

en: More...
wa: Co des ôtes...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
wa: Radjouter «%s» å motî

note: - Ignore All
en: Ignore All
wa: Passer tofer houte

en: Spelling Suggestions
wa: Sudjestions
