gtkspell3 3.0.1 - en to zu translation catalogue (5 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
zu: <i>(azikho iziphakamiso)</i>

en: More...
zu: Okungaphezulu...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
zu: Yongeza i-"%s" kusichazamazwi

en: Ignore All
zu: Ziba konke

note: on top: language selection
en: Languages
zu: Izilimi
