gtkspell 3.0.7 - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
nl: <i>(geen suggesties)</i>

en: More...
nl: Meer...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
nl: "%s" toevoegen aan woordenboek

en: Ignore All
nl: Alles negeren

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
nl: geen

note: on top: language selection
en: Languages
nl: Talen

en: enchant error for language: %s
nl: 'enchant'-fout voor taal: %s
