gtkspell-3.0.7 - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
pt_BR: <i>(sem sugestões)</i>

en: More...
pt_BR: Mais...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
pt_BR: Adicionar "%s" ao dicionário

en: Ignore All
pt_BR: Ignorar tudo

note: For the situation where no language is active (i.e. * spell->priv->lang == NULL), create a "None" item which is active.
en: None
pt_BR: Nenhum

note: on top: language selection
en: Languages
pt_BR: Idiomas

en: enchant error for language: %s
pt_BR: erro do programa 'enchant' para o idioma: %s
