gtranslator master - en to kab translation catalogue (47 entries)

note: (itstool) path: page/title
en: Add a note to a message
kab: Rnu tazmilt i yizen

note: (itstool) path: item/p
en: Translated
kab: Yettwasuqqlen

note: (itstool) path: item/p
en: Untranslated
kab: Ur yettwasuqqlen ara

note: (itstool) path: page/title
en: Build Translation Memory
kab: Bnu-d takatut n tsuqilt

note: (itstool) path: page/title
en: Edit PO file header
kab: Ẓreg aqeṛṛu n ufaylu PO

note: (itstool) path: page/title
en: Edit PO file
kab: Aẓrag n ufayli PO

note: (itstool) path: page/title
en: Frequently Asked Questions
kab: Isteqsiyen i d-yettuɣalen s waṭas

note: (itstool) path: figure/title
en: Gtranslator window
kab: Asfaylu Gtranslator

note: (itstool) path: page/title (itstool) path: td/p
en: Open PO file
kab: Tulya n ufaylu PO

note: (itstool) path: page/title
en: Configure profiles
kab: Swel imaɣnuten

note: (itstool) path: section/title
en: Edit profile
kab: Ẓreg amaɣnu

note: (itstool) path: section/title
en: Add profile
kab: Rnu amaɣnu

note: (itstool) path: section/title
en: Delete profile
kab: Kkes amaɣnu

note: (itstool) path: page/p
en: With Gtranslator you can:
kab: S Gtranslator tzemreḍ:

note: (itstool) path: item/p
en: Set up different language profiles with the necessary information to fill the PO file header.
kab: Ad tesbeddeḍ imaɣnuten n tutlayin yemgaraden s yisallen ilaqen akken ad tččareḍ aqerru n ufaylu PO.

note: (itstool) path: page/title (itstool) path: td/p
en: Save PO file
kab: Sekles afaylu PO

note: (itstool) path: page/title
en: Use shortcut keys
kab: Sseqdec tiqeffalin tinegzumin

note: (itstool) path: table/title
en: PO related shortcuts
kab: Inegzumen i d-icudden ɣer PO

note: (itstool) path: td/p
en: <em style="strong">To Do This</em>
kab: <em style="strong">Ttekki ɣef</em>

note: (itstool) path: td/p
en: Save PO file As...
kab: Kles afaylu PO amzun d

note: (itstool) path: td/p
en: Close PO file
kab: Mdel afaylu PO

note: (itstool) path: td/p
en: Quit
kab: Ffeɣ

note: (itstool) path: td/p
en: <keyseq><key>Ctrl</key><key>Q</key></keyseq>
kab: <keyseq><key>Ctrl</key><key>S</key></keyseq>

note: (itstool) path: td/p
en: Go to string
kab: Ddu ɣer wezrir

note: (itstool) path: td/p
en: First string
kab: Azrir amenzu

note: (itstool) path: td/p
en: Last string
kab: Azrir aneggaru

note: (itstool) path: td/p
en: Next Untranslated
kab: Azrir uḍfir ur nettwasuqel ara

note: (itstool) path: td/p
en: Previous Untranslated
kab: Azrir iɛeddan ur nettwasuqel ara

note: (itstool) path: page/title
en: Help translate Gtranslator into your language
kab: Ɛiwen-t-aɣ ad d-nessuqqel Gtranslator ɣer tutlayt-nnwen

note: (itstool) path: page/p
en: Even if you are not a programmer, you can contribute by translating <app>Gtranslator</app> to your language. Go to:
kab: Ɣas ma ur telliḍ ara d imsihel, tzemreḍ ad tettekkiḍ deg tsuqilt n <app>Gtranslator</app> ɣer tutlayt-ik·im. Ddu ɣer:

note: (itstool) path: page/p
en: <link href="http://l10n.gnome.org/module/gtranslator/">Translate Gtranslator</link>
kab: <link href="http://l10n.gnome.org/module/gtranslator/">Suqel Gtranslator</link>

note: (itstool) path: section/title
en: Use translations
kab: Seqdec tisuqilin

note: (itstool) path: item/title
en: Shortcut
kab: Anegzum

note: (itstool) path: item/title
en: String
kab: Azrir

note: (itstool) path: section/title
en: Delete a translation
kab: Kkes tasuqilt

note: (itstool) path: list/title
en: To authenticate yourself:
kab: I usesteb s yiman-ik·im:

note: (itstool) path: item/p
en: Login to your account on <link href="https://l10n.gnome.org/">Damned Lies</link>
kab: Qqen s umiḍan-inek·inem deg <link href="https://l10n.gnome.org/">Damned Lies</link>

note: (itstool) path: item/p
en: Launch the Translation Editor and go to Preferences &gt;&gt; Profiles.
kab: Senker Amaẓrag n tsuqilt, tedduḍ ɣer Yismenyifen &gt;&gt; Imaɣnuten.

note: (itstool) path: item/p
en: Select your desired po file; specifying the particular team, module, branch and domain.
kab: Fren afaylu-inek·inem "po" i tebɣiḍ; bder-d tarbaεt-nni, agdil, afurk d taɣult.

note: (itstool) path: page/title
en: Upload PO file
kab: Sali afaylu PO

note: (itstool) path: list/title
en: To upload a po file:
kab: Akken ad tessaliḍ afaylu "po":

note: (itstool) path: section/title
en: Getting Started
kab: Akken ad nebdu

note: (itstool) path: section/p
en: Welcome to the <app>Gtranslator</app> user documentation.
kab: Anṣuf yis-wen ɣer teftart n useqdac <app>Gtranslator</app> .

note: (itstool) path: section/title
en: Advanced Topics
kab: Isental yezwaren

note: (itstool) path: section/title
en: Get Involved
kab: Ttekki yid-neɣ

note: (itstool) path: page/title
en: License
kab: Turagt

note: (itstool) path: page/p
en: You are free:
kab: Tesɛam tilelli:
