Gtranslator - en to fa translation catalogue (292 entries)

en: Gtranslator
fa: جی‌ترنسلیتور

en: Translate and localize applications and libraries
fa: ترجمه و بومی‌سازی برنامه‌ها و کتابخانه‌ها

en: Gtranslator is an enhanced gettext po file editor for the GNOME desktop environment. It handles all forms of gettext po files and includes very useful features like find/replace, translation memory, different translator profiles, messages table (for having an overview of the translations/messages in the po file), easy navigation and editing of translation messages and comments of the translation where accurate.
fa: جی‌ترنسلیتور یک ویرایشگر پروندهٔ gettext po برای محیط دسکتاپ گنوم است. این برنامه همهٔ اَشکال پرونده‌های gettext po را مدیریت می‌کند و شامل ویژگی‌های بسیار مفیدی مانند یافتن/جای‌گزینی، حافظهٔ ترجمه، نمایه‌های مختلف مترجم، جدول پیام‌ها (برای مرور کلی ترجمه‌ها/پیام‌ها در پروندهٔ po)، ناوبری آسان و ویرایش پیام‌های ترجمه است و دیدگاه‌های ترجمه در آنجا دقیق است.

en: Gtranslator includes also a plugin system with many interesting plugins like alternate language, insert tags, integration with subversion and a source code viewer.
fa: جی‌ترنسلیتور همچنین شامل یک سامانهٔ افزایه با افزایه‌های جالب مانند زبان متناوب، درج برچسب‌ها، ادغام با واژگونی و نمایشگر کدمنبع است.

en: Daniel García Moreno
fa: دانیل گارسیا مورنو

en: Translation Editor
fa: ویرایشگر ترجمه

en: PO File Editor
fa: ویرایشگر پروندهٔ PO

en: Gtranslator;Translation;Editor;Gettext;Write;
fa: Gtranslator;Translation;Editor;Gettext;Write;ترجمه;ویرایشگر;نوشتن;

en: Warn if file contains fuzzy translations
fa: اگر پرونده دارای ترجمه‌های نامشخص است، هشدار می‌دهد

en: If true, warn the user when saving a PO translation file containing fuzzy strings.
fa: اگر درست باشد، هنگام ذخیرهٔ پروندهٔ ترجمه PO دارای رشته‌های نامشخص، به کاربر هشدار می‌دهد.

en: Auto save files
fa: ذخیرهٔ خودکار پرونده‌ها

en: If true, automatically save files at specified intervals.
fa: اگر درست باشد، به طور خودکار پرونده‌ها را در فواصل زمانی مشخص ذخیره می‌کند.

en: Auto save interval
fa: فاصلهٔ بین ذخیرهٔ خودکار

en: Interval in minutes at which to automatically save files.
fa: فاصله زمانی به دقیقه که پرونده‌ها به صورت خودکار ذخیره می‌شوند.

en: Create backup before saving
fa: قبل از ذخیره، پشتیبان تهیه می‌کند

en: If true, create a backup copy of a file before saving it.
fa: اگر درست باشد، قبل از ذخیرهٔ پرونده، یک رونوشت پشتیبان تهیه می‌کند.

en: Use profile values for header
fa: از مقادیر نمایه برای سرایند استفاده می‌کند

en: If true, overwrite the values in the PO header with those in the active profile.
fa: اگر درست باشد، مقادیر موجود در سرایند PO را با مقادیر موجود در نمایهٔ فعّال بازنویسی می‌کند.

en: Highlight syntax in edit fields
fa: نحو نگارش را در زمینه‌های ویرایش برجسته می‌کند

en: If true, apply syntax highlighting to strings in edit fields.
fa: اگر درست باشد، برجسته‌سازی نحو نگارش را در رشته‌های ویرایش شده اعمال می‌کند.

en: Make whitespace visible
fa: فضای سفید را قابل مشاهده می‌کند

en: If true, display whitespace in strings as representative symbols.
fa: اگر درست باشد، فضای سفید را در رشته‌ها به عنوان نمادهای نماینده نمایش می‌دهد.

en: Remove fuzzy status when message is changed
fa: هنگام تغییر پیام، وضعیت نامشخص را بر می‌دارد

en: If true, remove fuzzy status from translations when they are changed.
fa: اگر درست باشد، هنگام تغییر وضعیت نامشخص را از ترجمه بر می‌دارد.

en: Check spelling
fa: بررسی املاء

en: If true, check the spelling of translated messages.
fa: اگر درست باشد، املای پیام‌های ترجمه شده را بررسی می‌کند.

en: Side panel switcher style
fa: سبک تعویض‌گر تابلوی کناری

en: Style for switchers in the side panel.
fa: سبک برای تعویض‌گرها در تابلوی کناری.

en: Color scheme
fa: شِمای رنگ

en: Name of a gtksourceview color scheme to use for syntax highlighting.
fa: نام شِمای رنگی gtksourceview که برای برجسته‌سازی نحو نگارش استفاده می‌شود.

en: Message list sort order
fa: ترتیب چینش فهرست پیام‌ها

en: Sort order to use in the message list. Possible values are “status”, “id”, “original-text” and “translated-text”.
fa: ترتیب استفاده را در فهرست پیام بچینید. مقادیر احتمالی عبارتند از «وضعیت»، «شناسه»، «متن اصلی» و «متن ترجمه شده».

en: Active plugins
fa: افزایه‌های فعّال

en: List of active plugins. It contains the “Location” of the active plugins. See the .gtranslator-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
fa: فهرست افزایه‌های فعّال. این دارای «مکان» افزایه‌های فعّال است. برای به دست آوردن «مکان» افزایهٔ مشخص شده، پروندهٔ ‎.gtranslator-plugin را ببینید.

en: Paths:
fa: مسیرها:

en: _Close
fa: _بستن

en: Source Viewer
fa: بینندهٔ منبع

en: Source code
fa: کدمنبع

en: Current Maintainers
fa: نگهدارندگان فعلی

en: Previous Developers
fa: توسعه‌دهندگان قبلی

en: Contributors
fa: مشارکت‌کنندگان

en: Translation file editing suite for localization of applications and libraries.
fa: مجموعه ویرایش پروندهٔ ترجمه برای محلی‌سازی برنامه‌ها و کتابخانه‌ها.

en: Translation Editor Web Site
fa: پایگاه وب ویرایشگر ترجمه

en: Do you want to save changes to this file: <span weight="bold" size="large">%s</span>?
fa: آیا می‌خواهید تغییرات را در این پرونده ذخیره کنید: <span weight="bold" size="large">⁨%s⁩</span>؟

en: If you don't save, all your unsaved changes will be permanently lost.
fa: اگر ذخیره نکنید، همه تغییرات ذخیره نشده شما برای همیشه از بین می‌روند.

en: Save and open
fa: ذخیره و گشودن

en: Cancel
fa: انصراف

en: Continue without saving
fa: ادامه بدون ذخیره

en: Open file for translation
fa: گشودن پرونده برای ترجمه

en: This file has already been uploaded
fa: این پرونده هم‌اکنون بارگذاری شده است

en: An error occurred while uploading the file: %s
    Maybe you've not configured your <i>l10n.gnome.org</i> <b>token</b> correctly in your profile or you don't have permissions to upload this module.
fa: هنگام بارگذاری پرونده خطایی رخ داد: %s
    شاید شما <b>ژتون</b> <i>l10n.gnome.org</i> خود را به درستی در نمایه خود پیکربندی نکرده‌اید، یا مجوز بارگذاری این پیمانه را ندارید.

en: The file has been uploaded!
fa: پرونده بارگذاری شد!

en: Save file as…
fa: ذخیرهٔ پرونده به عنوان…

en: Profile name: %s
    Translator name: %s
    Translator email: %s
    Language name: %s
    Team email: %s
    Language code: %s
    Character set: %s
    Transfer encoding: %s
    Plural form: %s
fa: نام نمایه: %s
    نام مترجم: %s
    رایانامهٔ مترجم: %s
    نام زبان: %s
    رایانامهٔ تیم: %s
    کد زبان: %s
    مجموعهٔ نویسه: %s
    رمزگذاری انتقال: %s
    شکل جمع: %s

en: This assistant will help you to create the main profile.
fa: این دستیار به شما در ایجاد نمایه اصلی کمک می‌کند.

en: Assistant
fa: دستیار

en: Profile name
fa: نام نمایه

en: Translator email
fa: رایانامهٔ مترجم

en: Team email
fa: رایانامهٔ تیم

en: Profile
fa: نمایه

en: Language
fa: زبان

en: Confirmation
fa: تأییدیه

en: Close _without Saving
fa: بستن _بدون ذخیره

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Save
fa: _ذخیره

en: Question
fa: پرسش

en: Save the changes to document “%s” before closing?
fa: پیش از بستن، تغییرات در سند «⁨%s⁩» ذخیره شود؟

en: Changes to %d document will be permanently lost. | Changes to %d documents will be permanently lost.
fa[0]: تغییرات در %Id سند برای همیشه از بین می‌رود.
fa[1]: تغییرات در %Id سند برای همیشه از بین می‌روند.

en: There is %d document with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
fa[0]: اینجا %Id سند با تغییرات ذخیره نشده وجود دارد. قبل از بسته شدن تغییرات ذخیره شود؟
fa[1]: اینجا %Id سند با تغییرات ذخیره نشده وجود دارد. قبل از بسته شدن تغییرات ذخیره شوند؟

en: Docum_ents with unsaved changes:
fa: ا_سناد با تغییرات ذخیره نشده:

en: S_elect the documents you want to save:
fa: اسنادی را که می‌خواهید ذخیره کنید، برگزینید:

en: Saving has been disabled by the system administrator.
fa: ذخیره کردن توسط مدیر سیستم غیرفعّال شده است.

en: If you don’t save, all your changes will be permanently lost.
fa: اگر ذخیره نکنید، همه تغییرات شما برای همیشه از بین می‌روند.

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Notes:
fa: یادداشت‌ها:

en: Add Note
fa: افزودن یادداشت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Extracted comments:
fa: دیدگاه‌های استخراج شده:

en: Context:
fa: متن نوشته:

en: Format:
fa: قالب:

en: No module state found.
fa: هیچ وضعیت پیمانه‌ای یافت نشد.

en: The current state is: %s
fa: وضعیت فعلی: %s

en: The file '%s' has been saved in %s
fa: پروندهٔ «⁨%s⁩» در ⁨%s⁩ ذخیره شد

en: An error occurred while reserving this module: %s
    Maybe you've not configured your <i>l10n.gnome.org</i> <b>token</b> correctly in your profile or you don't have permissions to reserve this module.
fa: هنگام حفظ کردن این پیمانه خطایی رخ داد: %s
    شاید شما <b>ژتون</b> <i>l10n.gnome.org</i> خود را به درستی در نمایه خود پیکربندی نکرده‌اید، یا مجوز حفظ کردن این پیمانه را ندارید.

en: The file '%s.%s.%s.%s' has been successfully reserved
fa: پروندهٔ «⁨%s.%s.%s.%s⁩» با موفقیت حفظ شد

en: Translation Team
fa: تیم ترجمه

en: Module
fa: پیمانه

en: Select team, module, branch and domain to get the translation file.
fa: برای دریافت پروندهٔ ترجمه، تیم، پیمانه، شاخه و دامنه را برگزینید.

en: Reserve for translation
fa: حفظ کردن برای ترجمه

en: Load file
fa: بار کردن پرونده

en: Load from Damned Lies
fa: بار کردن از دروغ‌های ملعون

en: Open…
fa: گشودن…

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی

en: New window
fa: پنجرهٔ جدید

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: About
fa: درباره

en: Quit
fa: ترک

en: _Open
fa: _گشودن

en: Gettext translation
fa: ترجمهٔ Gettext

en: Gettext translation template
fa: الگوی ترجمه Gettext

en: All files
fa: تمام پرونده‌ها

en: Edit Header
fa: ویرایش سرایند

en: Use my options to complete the following entries:
fa: از انتخاب‌های من برای تکمیل ورودی‌های زیر استفاده شود:

en: Translator’s _name:
fa: _نام مترجم:

en: Translator’s _email:
fa: _رایانامهٔ مترجم:

en: _Language:
fa: _زبان:

en: Language _code:
fa: _کد زبان:

en: Language gro_up email:
fa: رایانامهٔ _تیم زبان:

en: Char_set:
fa: _مجموعهٔ نویسه:

en: Enc_oding:
fa: _رمزگذاری:

en: Translator and Language
fa: مترجم و زبان

en: Project Id _version:
fa: _نگارش شناسهٔ پروژه:

en: Pot _file creation date:
fa: تاریخ ایجاد _پروندهٔ Pot:

en: Po file _revision date:
fa: تاریخ _بازبینی پروندهٔ Po:

en: Report message _bugs to:
fa: گزارش _مشکلات پیام به:

en: Project
fa: پروژه

en: Comment
fa: دیدگاه

en: DL Team:
fa: تیم DL:

en: DL Module:
fa: پیمانهٔ DL:

en: DL Branch:
fa: شعبهٔ DL:

en: DL Domain:
fa: دامنهٔ DL:

en: DL State:
fa: وضعیت DL:

en: Damned Lies Info
fa: اطّلاعات دروغ‌های ملعون

en: _OK
fa: _تأیید

en: Go to Message
fa: رفتن به پیام

en: Enter message number:
fa: شماره پیام را وارد کنید:

en: Choose Language
fa: زبان را انتخاب کنید

en: _Language
fa: _زبان

en: Language _code
fa: _کد زبان

en: Character _set
fa: _مجموعهٔ کاراکتر

en: Transfer en_coding
fa: _رمزگذاری انتقال

en: _Plural forms
fa: _شکل‌های جمع

en: _Edit options manually
fa: _ویرایش انتخاب‌ها به صورت دستی

en: Original Message
fa: پیام اصلی

en: Translated Message
fa: پیام ترجمه شده

en: Order messages by
fa: ترتیب پیام‌ها بر اساس

en: Appearance in the original file
fa: ظاهر در پروندهٔ اصلی

en: Message status
fa: وضعیت پیام

en: Original message
fa: پیام اصلی

en: Translated message
fa: پیام ترجمه شده

en: Find
fa: یافتن

en: Find and replace
fa: یافتن و جای‌گزینی

en: Build translation memory
fa: ایجاد حافظهٔ ترجمه

en: Edit header
fa: ویرایش سرایند

en: Help
fa: راهنما

en: Open a new file (<Ctrl>o)
fa: گشودن یک پروندهٔ جدید (مهار + o)

en: Open from Damned Lies (<Ctrl>d)
fa: گشودن از دروغ‌های ملعون (مهار + d)

en: Undo (<Ctrl>z)
fa: بازگردان (مهار + z)

en: Redo (<Ctrl><Shift>z)
fa: انجام دوباره (مهار + تبدیل + z)

en: Previous message without translation (<Alt><Page Up>)
fa: پیام قبلی بدون ترجمه (دگرساز + صفحهٔ بالا)

en: Next message without translation (<Alt><Page Down>)
fa: پیام بعدی بدون ترجمه (دگرساز + صفحهٔ پایین)

en: Toggle fuzzy state (<Ctrl>+u)
fa: تغییر وضعیت نامشخص (مهار + u )

en: Sort messages by
fa: چینش پیام‌ها بر اساس

en: Order by menu
fa: ترتیب بر اساس فهرست

en: Find (<Ctrl><f>)
fa: یافتن (مهار + f)

en: Save
fa: ذخیره

en: Save the current file (<Ctrl>s)
fa: ذخیرهٔ پروندهٔ فعلی (مهار + s)

en: Save as (<Ctrl><Shift>s)
fa: ذخیره به عنوان (مهار + تبدیل + s)

en: Upload file (<Ctrl>b)
fa: بارگذاری پرونده (مهار + b)

en: The file is empty
fa: پرونده خالی است

en: Failed opening file “%s”: %s
fa: گشودن پروندهٔ «⁨%s⁩» شکست خورد: %s

en: Could not convert from charset “%s” to UTF-8
fa: نمی‌توان مجموعهٔ نویسهٔ «%s» را به UTF-8 تبدیل کرد

en: Could not store temporary file for encoding conversion
fa: نمی‌توان پروندهٔ موقتی را برای تبدیل کدگذاری ذخیره کرد

en: All attempt to convert the file to UTF-8 has failed, use the msgconv or iconv command line tools before opening this file with GNOME Translation Editor
fa: تمام تلاش‌ها برای تبدیل پرونده به UTF-8 شکست خوردند، پیش از گشودن این پرونده با ویرایشگر ترجمهٔ گنوم، از ابزارهای خط فرمان msgconv یا iconv استفاده کنید

en: Gettext returned a null message domain list.
fa: Gettext یک فهرست دامنهٔ پیام تهی را بازگرداند.

en: No messages obtained from parser.
fa: هیچ پیامی از تجزیه کننده بدست نیامده است.

en: You are saving a file with a .pot extension.
    Pot files are generated by the compilation process.
    Your file should likely be named “%s.po”.
fa: شما در حال ذخیره پرونده‌ای با پسوند ‎.pot هستید.
    پرونده‌های Pot توسط فرایند کامپایل ایجاد می‌شوند.
    نام پرونده شما احتمالاً باید «%s.po» باشد.

en: The file %s is read-only, and can not be overwritten
fa: پروندهٔ ⁨%s⁩ فقط خواندنی است و نمی‌توان آن را بازنویسی کرد

en: There is an error in the PO file: %s
fa: خطایی در پروندهٔ PO وجود دارد: %s

en: There was an error writing the PO file: %s
fa: هنگام نوشتن پروندهٔ PO خطایی رخ داد: %s

en: Impossible to remove the active profile
fa: برداشتن نمایهٔ فعّال غیرممکن است

en: Another profile should be selected as active before
fa: نمایهٔ دیگری باید قبلاً به عنوان فعّال گزیده شود

en: Are you sure you want to delete this profile?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این نمایه را حذف کنید؟

en: _Delete
fa: _حذف

en: Active
fa: فعّال

en: Translation Editor Preferences
fa: ترجیحات ویرایشگر ترجمه

en: General
fa: عمومی

en: _Warn if PO file contains fuzzy translations
fa: اگر پروندهٔ PO دارای ترجمه‌های نامشخص است، _هشدار بده

en: Autosave
fa: ذخیرهٔ خودکار

en: Create a _backup copy of files before saving
fa: قبل از ذخیره کردن، یک رونوشت _پشتیبان از پرونده‌ها ایجاد شود

en: _Autosave files every
fa: _ذخیرهٔ خودکار پرونده‌ها هر

en: _minutes
fa: _دقیقه

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Text Display
fa: نمایش متن

en: _Highlight message syntax
fa: _نحو نگارش پیام برجسته شود

en: Make _whitespace visible
fa: _فضای سفید نمایان شود

en: Font:
fa: قلم:

en: Choose the editor font
fa: قلم ویرایشگر را انتخاب کنید

en: Contents
fa: محتویات

en: _Remove fuzzy status if message is changed
fa: در صورت تغییر پیام، وضعیت نامشخص را _بر می‌دارد

en: Check _spelling
fa: بررسی ا_ملاء

en: Editor
fa: ویراستار

en: Edit Profile
fa: ویرایش نمایه

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: Translation Editor Profile
fa: نمایهٔ ویراستار ترجمه

en: _Name
fa: _نام

en: Profile Information
fa: اطّلاعات نمایه

en: Translator Information
fa: اطّلاعات مترجم

en: N_ame
fa: ن_ام

en: _Email
fa: _رایانامه

en: _Team email
fa: رایانامهٔ _تیم

en: _DL auth token
fa: ژتون تأیید اعتبار _DL

en: GNOME Damned Lies integration token, go to your profile in https://l10n.gnome.org/ to get it
fa: ژتون ادغام دروغ‌های ملعون گنوم، برای دریافت آن به نمایهٔ خود در https://l10n.gnome.org/ بروید

en: Language Settings
fa: تنظیمات زبان

en: Open a new .po file or drag & drop here
fa: یک پرونده ‎.po جدید بگشایید یا به اینجا بکشید و رها کنید

en: Select a PO file
fa: یک پرونده PO را برگزینید

en: Load from DL…
fa: بار کردن از DL…

en: Case sensitive
fa: حساس به حروف کوچک و بزرگ

en: Match whole word only
fa: فقط کلمهٔ کامل

en: Wrap around
fa: پیچیدن به اطراف

en: Original text
fa: متن اصلی

en: Translated text
fa: متن ترجمه شده

en: Replace
fa: جای‌گزینی

en: Replace All
fa: جایگزینی همه

en: Switch between Search and Search-and-Replace
fa: تعویض میان «جست‌وجو» و «جست‌وجو و جای‌گزینی»

en: Show or hide search options such as case sensitivity
fa: نمایش یا پنهان کردن گزینه‌های جست‌وجو مانند حساسیت حروف کوچک و بزرگ

en: Wrap Around
fa: پیچیدن به اطراف

en: Original-text
fa: متن اصلی

en: Translated-text
fa: متن ترجمه شده

en: Close document
fa: بستن سند

en: There is an error in the message:
fa: خطایی در پیام وجود دارد:

en: fuzzy
fa: نامشخص

en: Plural %d
fa: جمع %Id

note: Translators: Path to the document opened
en: Path:
fa: مسیر:

en: Translated: %0.2f%%
fa: ترجمه شده: ⁦%I 0.2f٪⁩

en: Translated: %d
fa: ترجمه شده: %Id

en: Untranslated: %d
fa: ترجمه نشده: %Id

en: Fuzzy: %d
fa: نامشخص: %Id

en: _Original Message
fa: پیام ا_صلی

en: Translate_d Text
fa: متن _ترجمه شده

en: _Upload
fa: _بارگذاری

en: Upload to Damned Lies
fa: بارگذاری به دروغ‌های ملعون

en: Uploading...
fa: در حال بارگذاری ...

en: Upload
fa: بارگذاری

en: comment:
fa: دیدگاه:

note: Translators: this is the title of the window with a modified document
en: *%s — Translation Editor
fa: *%s — ویرایشگر ترجمه

note: Translators: this is the title of the window with a document opened
en: %s — Translation Editor
fa: %s — ویرایشگر ترجمه

en: _New Window
fa: _پنجرهٔ جدید

en: _Preferences
fa: _ترجیحات

en: _Help
fa: _راهنما

en: _About GNOME Translation Editor
fa: _دربارهٔ ویرایشگر ترجمهٔ گنوم

[ctx: shortcut window group]
en: General
fa: عمومی

[ctx: shortcut window]
en: Open file
fa: گشودن پرونده

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file
fa: ذخیرهٔ پروندهٔ فعلی

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file as
fa: ذخیرهٔ پروندهٔ فعلی با عنوان

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
fa: ترجیحات

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fa: خروج

[ctx: shortcut window group]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: shortcut window]
en: Undo
fa: برگردان

[ctx: shortcut window]
en: Redo
fa: انجام دوباره

[ctx: shortcut window]
en: Mark/Unmark as fuzzy
fa: علامت‌گذاری/برداشتن علامت به عنوان نامشخص

[ctx: shortcut window]
en: Copy original text to translation
fa: رونویسی متن اصلی به ترجمه

[ctx: shortcut window group]
en: Navigation
fa: ناوش

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous message
fa: رفتن به پیام قبلی

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next message
fa: رفتن به پیام بعدی

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous untranslated message
fa: رفتن به پیام بدون ترجمه قبلی

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next untranslated message
fa: رفتن به پیام بدون ترجمه بعدی

[ctx: shortcut window group]
en: Translation Memory
fa: حافظهٔ ترجمه

[ctx: shortcut window]
en: Build translation memory
fa: ایجاد حافظهٔ ترجمه

[ctx: shortcut window]
en: Copy below
fa: رونوشت به زیر

[ctx: shortcut window group]
en: Find & Replace
fa: یافتن و جای‌گزینی

[ctx: shortcut window]
en: Find
fa: یافتن

[ctx: shortcut window]
en: Find & Replace
fa: یافتن و جای‌گزینی

[ctx: shortcut window]
en: Forward-search
fa: جستجوی روبه‌جلو

[ctx: shortcut window]
en: Backward-search
fa: جستجوی روبه‌عقب

[ctx: shortcut window]
en: Hide find & replace bar
fa: مخفی کردن نوار یافتن و جای‌گزینی

en: — Edit PO files
fa: — ویرایش پرونده‌های PO

en: %s
    Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
fa: %s
    برای مشاهده لیست کامل گزینه‌های موجود در خط فرمان، «⁦%s --help⁩» را اجرا کنید.

en: Select PO directory
fa: شاخهٔ PO را برگزینید

en: Translation Editor Memory Manager
fa: مدیریت حافظهٔ ویرایشگر ترجمه

en: Database:
fa: پایگاه داده:

en: Select the directory which contains PO files:
fa: شاخهٔ دارای پرونده‌های PO را برگزینید:

en: Add to Database
fa: افزودن به پایگاه داده

en: Configuration:
fa: پیکربندی:

en: Use only files with this name:
fa: فقط از پرونده‌هایی با این نام استفاده شود:

en: _Use this translation
fa: _از این ترجمه استفاده کنید

en: _Remove
fa: _برداشتن

en: Shortcut
fa: میان‌بر

en: Level
fa: سطح

en: String
fa: رشته

en: PO directory
fa: شاخهٔ PO

en: Directory containing PO files to add to the translation memory.
fa: شاخه‌ای که دارای پرونده‌های PO برای افزودن به حافظهٔ ترجمه است.

en: Restrict search by filename
fa: جست‌وجو را به نام پرونده محدود می‌کند

en: If true, only include files with a specified filename when searching the translation memory.
fa: اگر درست باشد، هنگام جست‌وجو در حافظهٔ ترجمه، فقط پرونده‌هایی با نام پرونده مشخص شده را شامل می‌شود.

en: Filename to restrict search to
fa: نام پرونده برای محدود کردن جست‌وجو به

en: Filename to which searching of the translation memory should be restricted.
fa: نام پرونده‌ای که جست‌وجوی حافظهٔ ترجمه باید محدود کند.

en: Maximum number of missing words
fa: بیشینهٔ تعداد کلمات گم شده

en: Maximum number of words that can be missing from a message displayed as a match by the translation memory.
fa: بیشینهٔ تعداد کلماتی که ممکن است در پیامی که به عنوان مطابقت توسط حافظهٔ ترجمه نمایش داده می‌شود، وجود نداشته باشد.

en: Maximum difference in message length
fa: بیشینهٔ تفاوت در طول پیام

en: Maximum difference in length between messages displayed as matches by the translation memory.
fa: بیشینهٔ تفاوت طول بین پیام‌هایی که به عنوان مطابقت توسط حافظهٔ ترجمه نمایش داده می‌شوند.
