gtranslator 0.51 - en to et translation catalogue (382 entries)

en: PO File Editor
et: PO-failide redaktor

en: Gtranslator PO File Editor
et: Gtranslator — PO-failide redaktor

en: Translate and localize applications and libraries
et: Rakenduste ning teekide tõlkimine ja lokaliseerimine

en: Warn if file contains fuzzy translations
et: Hoiatatakse, kui fail sisaldab hägusaid tõlkevasteid

en: If true, warn the user when saving a PO translation file containing fuzzy strings.
et: Kui märgitud, siis hoiatatakse kasutajat hägusaks märgitud tõlkevastetega PO-faili salvestamisel.

en: Auto save files
et: Automaatsalvestus

en: If true, automatically save files at specified intervals.
et: Kui märgitud, siis salvestatakse muudatused määratud aja möödumisel automaatselt.

en: Auto save interval
et: Automaatsalvestuse sagedus

en: Interval in minutes at which to automatically save files.
et: Failide automaatsalvestuse intervall minutites.

en: Create backup before saving
et: Enne salvestust varukoopia tegemine

en: If true, create a backup copy of a file before saving it.
et: Kui märgitud, siis tehakse enne salvestamist failist varukoopia.

en: Use profile values for header
et: Profiilist võetud väärtuste kasutamine päise jaoks

en: If true, overwrite the values in the PO header with those in the active profile.
et: Kui märgitud, siis kirjutatakse PO-faili päise väärtused üle aktiivse profiili omadega.

en: Highlight syntax in edit fields
et: Tekstiväljade süntaksi esiletõstmine

en: If true, apply syntax highlighting to strings in edit fields.
et: Kui märgitud, siis tõstetakse tekstiväljal süntaks värvimisega esile.

en: Make whitespace visible
et: Tühikute nähtavaletoomine

en: If true, display whitespace in strings as representative symbols.
et: Kui märgitud, siis esitatakse tühikuid ja teisi tühimärke erisümbolitega.

en: Use custom font
et: Kohandatud kirjatüübi kasutamine

en: If true, use a custom font for edit fields.
et: Kui märgitud, siis kasutatakse tekstiväljadel kasutaja määratud kirjatüüpi.

en: Editor font
et: Redaktori kirjatüüp

en: Custom font to use for edit fields.
et: Kohandatud kirjatüüp tekstiväljade jaoks

en: Remove fuzzy status when message is changed
et: Teksti muutmisel eemaldatakse märgistus tõlke hägususe kohta

en: If true, remove fuzzy status from translations when they are changed.
et: Kui märgitud, siis eemaldatakse tõlketeksti muutmisel märgistus tõlke hägususe kohta.

en: Check spelling
et: Õigekirjakontroll

en: If true, check the spelling of translated messages.
et: Kui märgitud, siis kontrollitakse tõlgitud tekstide õigekirja.

en: Side panel switcher style
et: Külgpaneeli lülitusstiil

en: Style for switchers in the side panel.
et: Külgpaneelil paiknevate lülitite stiil.

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Name of a gtksourceview color scheme to use for syntax highlighting.
et: Gtksourceview värviskeem, mida kasutatakse süntaksi esiletõstmiseks.

en: Message list sort order
et: Tekstinimekirja järjestusviis

en: Sort order to use in the message list. Possible values are "status", "id", "original-text" and "translated-text".
et: Järjestamisviis tekstinimekirjas. Võimalikud väärtused on "status", "id", "original-text" ja "translated-text".

en: Active plugins
et: Töös olevad pluginad

en: List of active plugins. It contains the "Location" of the active plugins. See the .gtranslator-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
et: Töös olevate pluginate nimekiri. Sisaldab töötavate pluginate välja "Location". Plugina välja "Location" teadasaamiseks vaata faili nimega .gtranslator-plugin.

en: Others
et: Ülejäänud

en: gtranslator highlight
et: gtranslatori esiletõstmine

en: Tag
et: Silt

en: Special variable
et: Erimuutuja

en: Message not found
et: Teksti ei leitud

en: Open file for alternate language
et: Vali võrdluskeele fail

en: File closed
et: Fail suletud

[ctx: alternate lang]
en: _Open
et: _Ava

[ctx: alternate lang]
en: _Close
et: _Sulge

[ctx: alternate lang]
en: Co_py
et: Ko_peeri

en: There isn't any file loaded
et: Ühtegi faili pole laaditud

en: _Alternate Language
et: _Võrdluskeel

en: Show the Alternate Language panel
et: Võrlduskeele paneeli näitamine

en: Alternate Language
et: Võrdluskeel

en: Load an alternate language.
et: Võrdluskeele laadimine.

note: ex:et:ts=4:
en: Character Map
et: Märgikaart

en: Insert special characters just by clicking on them.
et: Erimärkide sisestamine lihtsalt neil klõpsates.

en: Source View Settings
et: Lähtekoodi näitamise sätted

en: Use external editor
et: Välise redaktori kasutamine

en: Program command:
et: Programmikäsk:

en: Line command:
et: Reakäsk:

en: Please install "%s" to be able to show the file
et: Faili näitamiseks paigalda palun "%s"

en: Paths:
et: Asukohad:

en: Source Code View
et: Lähtekoodi vaatamine

en: Show the message in the source code.
et: Teksti kuvamine lähtekoodis.

en: Source Viewer
et: Lähtekoodi näitaja

en: Source code
et: Lähtekood

en: Use the System Editor
et: Süsteemse redaktori kasutamine

en: Whether use the system editor to show the source code
et: Kas kasutada lähtekoodi näitamiseks süsteemset redaktorit

en: The Editor to Launch
et: Käivitatav redaktor

en: The command to launch the editor you want to use
et: Käsk soovitud redaktori käivitamiseks

en: Arguments for the Command
et: Argumendid käsule

en: Arguments to pass to the program command line to select the line
et: Programmi käsureaargumendid, mida rea valimiseks kasutada

en: Dictionary
et: Sõnaraamat

en: No dictionary source available with name '%s'
et: Sõnaraamatuallikas nimega '%s' pole saadaval

en: Unable to find dictionary source
et: Sõnaraamatuallikat pole võimalik leida

en: No context available for source '%s'
et: Konteksti allika '%s' jaoks pole saadaval

en: Unable to create a context
et: Konteksti pole võimalik luua

en: Dictionary source '%s' selected
et: Sõnaraamatuallikas '%s' on valitud

en: Strategy '%s' selected
et: Strateegia '%s' on valitud

en: Database '%s' selected
et: Andmebaas '%s' on valitud

en: Word '%s' selected
et: Sõna '%s' on valitud

note: speller
en: Double-click on the word to look up
et: Sõna otsimiseks tee sellel topeltklõps

note: strat-chooser
en: Double-click on the matching strategy to use
et: Sobiva strateegia valimiseks tee sellel topeltklõps

note: source-chooser
en: Double-click on the source to use
et: Allika valimiseks tee sellel topeltklõps

note: db-chooser
en: Double-click on the database to use
et: Andmebaasi valimiseks tee sellel topeltklõps

note: Look up Button
en: Look _up:
et: _Otsing:

en: Similar words
et: Sarnased sõnad

en: Available dictionaries
et: Saadaolevad sõnastikud

en: Available strategies
et: Saadaolevad strateegiad

en: Dictionary sources
et: Sõnaraamatuallikad

en: Look up words in a dictionary.
et: Sõnade otsimine sõnaraamatust.

en: Database
et: Andmebaas

en: Word database
et: Sõnade andmebaas

en: Source Name
et: Allika nimi

en: Strategy
et: Strateegia

en: Panel Position
et: Paneeli asukoht

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: Place window on fullscreen state
et: Akna lülitamine täisekraanirežiimi

en: Fullscreen
et: Täisekraanvaade

en: Place window in the fullscreen state.
et: Akna lülitamine täisekraanirežiimi.

en: _Next Param
et: _Järgmine muutuja

en: Insert the next param of the message
et: Tõlgitud teksti järgmise muutuja lisamine

en: _Insert Params
et: _Muutujate lisamine

en: _Next Tag
et: _Järgmine silt

en: Insert the next tag of the message
et: Tõlgitud teksti järgmise sildi lisamine

en: _Insert Tags
et: _Siltide lisamine

en: Insert Params or Tags
et: Parameetrite või siltide lisamine

en: Parameters and tags detection featuring easy insertion.
et: Muutujate ja siltide tuvastamine ja mugavalt lisamine.

en: Open Tran Settings
et: Open-Tran'i sätted

en: Language code for the Open-Tran query:
et: Open-Tran'i päringu keelekood:

en: Language code of the translated results:
et: Tõlgitud vastuste keelekood:

en: Use a local "mirror" copy of the Open-Tran server
et: Open-Tran'i serveri kohaliku "peegli" kasutamine

en: Mirror server URL:
et: Peegelserveri URL:

en: <i>The URL should be of the form:
    <b>http://%s.%s.open-tran.example.com/json/suggest/</b>
    The two "%s" markers and the final slash must not be omitted.</i>
et: <i>URL peaks olema kujul:
    <b>http://%s.%s.open-tran.example.com/json/suggest/</b>
    Kahte "%s" vorminduskoodi ja lõpust kaldkriipsu ei tohi eemaldada.</i>

en: Mirror Server
et: Peegelserver

en: ERROR: Cannot access %s
et: VIGA: %s pole ligipääsetav

en: Error in server response, GET failed
et: Viga serveripoolses vastuses, GET ebaõnnestus

en: Cannot parse server response, %s
et: Serveri vastuse parsimine pole võimalik, %s

en: Cannot parse server response, not an array? %s
et: Serveri vastuse parsimine pole võimalik, see pole massiiv? %s

en: WRONG! Can't get result element %d
et: VALE! Pole võimalik hankida tulemuse elementi %d

en: WRONG! Can't parse result element %d as object
et: VALE! Pole võimalik parsida tulemuse elementi %d objektina

en: WRONG! Can't read projects for result element %d
et: VALE! Pole võimalik lugeda projekte tulemuse elemendi %d jaoks

en: %s[%s] Count:%d
et: %s[%s] Kokku:%d

en: WRONG! Malformed project: %d
et: VALE! Vigane projekt: %d

en: Phrase not found
et: Fraasi ei leitud

en: You have to provide a phrase to search
et: Sa pead sisestama otsingufraasi

en: You have to provide a search language code in the plugin configuration
et: Pead määrama plugina sätetes otsingu keelekoodi

en: You have to provide a language code for your language in the plugin configuration
et: Pead määrama plugina seadistustes oma keele koodi

en: Either use the main open-tran.eu server, or enter a server URL in the plugin configuration,
et: Kas kasutada open-tran.eu peaserverit või sisestada serveri URL plugina seadistustes,

en: Type
et: Tüüp

en: Look for:
et: Otsi:

en: Open Tran
et: Open-Tran

en: Look for phrases in Open tran memory translation database.
et: Fraaside otsimine Open-Tran'i tõlkebaasist.

en: Search Code
et: Otsingukeele kood

en: The language code to search for
et: Keele kood, milles otsida

en: Own Code
et: Oma keele kood

en: The language code in which you want the results
et: Keele kood, milles sa tahad näha tulemusi

en: Use Mirror Server
et: Peegelserveri kasutamine

en: Use a local copy of the main Open-Tran server at open-tran.eu
et: Open-Tran'i open-tran.eu peaserveri kohaliku koopia kasutamine

en: Mirror Server URL
et: Peegelserveri URL

en: URL of an Open-Tran mirror server
et: Open-Tran'i peegelserveri URL

en: <span weight="bold" size="large">Strings added to database</span>
et: <span weight="bold" size="large">Stringid lisatud andmebaasi</span>

en: Please specify a valid path to build the translation memory
et: Palun määra sobiv asukoht, kuhu luua tõlkemälu

en: Gtranslator Translation Memory Manager
et: Gtranslatori tõlkemälu haldur

en: Database:
et: Andmebaas:

en: Select the directory which contains PO files:
et: PO-faile sisaldava kataloogi valimine:

en: Add to Database
et: Lisa andmebaasi

en: Configuration:
et: Seadistused:

en: Use only files with this name:
et: Kasuta ainult selle nimega faile:

en: Translation Memory
et: Tõlkemälu

en: Get translation suggestions from a data base.
et: Tõlkesoovituste hankimine andmebaasist.

en: Insert Option nº %d
et: Lisa valik nr %d

en: _Use this translation
et: _Kasuta seda tõlget

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Shortcut
et: Sõrmis

en: Level
et: Klapp

en: _Build Translation Memory
et: _Tõlkemälu koostamine

en: Build translation memory
et: Tõlkemälu koostamine

en: _Translation Memory
et: _Tõlkemälu

en: PO directory
et: PO-failide kataloog

en: Directory containing PO files to add to the translation memory.
et: Tõlkemällu lisatavaid PO-faile sisaldav kataloog.

en: Restrict search by filename
et: Otsingu piiramine failinimega

en: If true, only include files with a specified filename when searching the translation memory.
et: Kui märgitud, siis kaasatakse tõlkemälust otsimisel ainult määratud nimele vastavad failid.

en: Filename to restrict search to
et: Failinimi, millega otsing piirata

en: Filename to which searching of the translation memory should be restricted.
et: Failinimi, millega tõlkemälust otsimine peaks piirduma.

en: Maximum number of missing words
et: Puuduvate sõnade ülempiir

en: Maximum number of words that can be missing from a message displayed as a match by the translation memory.
et: Ülempiir sõnade hulgale, mis võivad puududa tekstist, mida näidatakse tõlkemälu poolt sobiva tõlkevastena.

en: Maximum difference in message length
et: Erineva teksti pikkuse ülempiir

en: Maximum difference in length between messages displayed as matches by the translation memory.
et: Erineva teksti pikkuse ülempiir, mille ületamisel tõlkemälust leitud teksti enam ei kuvata.

en: Current Maintainers
et: Praegused haldajad

en: Current Developers
et: Praegused arendajad

en: Previous Developers
et: Varasemad arendajad

en: Contributors
et: Panustajad

en: Translation file editing suite for localization of applications and libraries.
et: Tõlkefailide redaktor rakenduste ja teekide lokaalimiseks.

en: About Gtranslator
et: Gtranslatorist lähemalt

en: Gtranslator Web Site
et: Gtranslatori veebileht

en: Open file for translation
et: Tõlkefaili avamine

en: File saved.
et: Fail salvestatud.

en: Save file as...
et: Salveta fail nimega...

en: Files saved.
et: Failid salvestatud.

en: Found and replaced %d occurrence | Found and replaced %d occurrences
et[0]: Leitud ja asendatud %d vastavus
et[1]: Leitud ja asendatud %d vastavust

en: Found and replaced one occurrence
et: Leitud ja asendatud üks vastavus

en: _New Window
et: _Uus aken

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Help
et: _Abi

en: _About
et: _Rakendusest lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Profile name: %s
    Translator name: %s
    Translator email: %s
    Language name: %s
    Team email: %s
    Language code: %s
    Character set: %s
    Transfer encoding: %s
    Plural form: %s
et: Profiili nimi: %s
    Tõlkija nimi: %s
    Tõlkija meil: %s
    Keele nimetus: %s
    Toimkonna meil: %s
    Keelekood: %s
    Märgistik: %s
    Ülekandemärgistik: %s
    Mitmuse vormid: %s

en: This assistant will help you to create the main profile.
et: See abiline aitab sul luua tõlkerakenduse põhiprofiili.

en: Assistant
et: Abiline

en: <b>Profile name:</b>
et: <b>Profiili nimi:</b>

en: <b>Translator name:</b>
et: <b>Tõlkija nimi:</b>

en: <b>Translator email:</b>
et: <b>Tõlkija meil:</b>

en: Profile
et: Profiil

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Question
et: Küsimus

en: Save the changes to document "%s" before closing?
et: Kas salvestada dokumenti "%s" tehtud muudatused enne sulgemist?

en: Changes to %d document will be permanently lost. | Changes to %d documents will be permanently lost.
et[0]: %d dokumenti tehtud muudatused lähevad jäädavalt kaotsi.
et[1]: %d dokumenti tehtud muudatused lähevad jäädavalt kaotsi.

en: There is %d document with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
et[0]: On %d salvestamata muudatustega dokument. Kas salvestada muudatused enne sulgemist?
et[1]: On %d salvestamata muudatustega dokumenti. Kas salvestada muudatused enne sulgemist?

en: Docum_ents with unsaved changes:
et: Salvestamata muudatustega dokum_endid:

en: S_elect the documents you want to save:
et: _Vali dokumendid, mida soovid salvestada:

en: Saving has been disabled by the system administrator.
et: Salvestamine on süsteemiülema poolt keelatud.

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
et: Kui Sa ei salvesta, siis lähevad kõik muudatused kaotsi.

en: Notes:
et: Märkused:

en: Add Note
et: Lisa märkus

en: Edit
et: Muuda

note: Extracted comments
en: Extracted comments:
et: Kommentaarid:

note: Context
en: Context:
et: Kontekst:

note: Format
en: Format:
et: Vorming:

en: D_one
et: _Valmis

en: Gettext translation
et: Gettext'i tõlge

en: Gettext translation template
et: Gettext'i tõlkemall

en: All files
et: Kõik failid

en: Edit Header
et: Muuda päist

en: Comment
et: Kommentaar

en: Project Id _version:
et: Projekti ID _versioon:

en: Pot _file creation date:
et: POT faili _loomise aeg:

en: Po file _revision date:
et: PO-faili _muutmise aeg:

en: Report message _bugs to:
et: _Allikfaili vigadest teatada:

en: Project
et: Projekt

en: Use my options to complete the following entries:
et: Kasuta minu sätteid järgmiste sissekannete koostamiseks:

en: Translator's _name:
et: Tõlkija _nimi:

en: Translator's _email:
et: Tõlkija _meil:

en: _Language:
et: _Keel:

en: Language gro_up email:
et: _Tõlketoimkonna meil:

en: Char_set:
et: _Märgistik:

en: Enc_oding:
et: _Kodeering:

en: Translator and Language
et: Tõlkija ja keel

en: Go to Message
et: Tekstile liikumine

en: Enter message number:
et: Sisesta teksti number:

en: _Team email:
et: _Toimkonna meil:

en: Transfer en_coding:
et: Ülekandemär_gistik:

en: Character _set
et: _Märgistik:

en: Language _code:
et: Keele _kood:

en: _Plural forms:
et: _Mitmuse vormid:

en: Status
et: Olek

en: Original Message
et: Originaaltekst

en: Translated Message
et: Tõlgitud tekst

en: The file is empty
et: Fail on tühi

en: Failed opening file '%s': %s
et: Viga faili '%s' avamisel: %s

en: Could not convert from charset '%s' to UTF-8
et: Pole võimalik teisendada kooditabelist '%s' tabelisse UTF-8

en: Could not store temporary file for encoding conversion
et: Pole võimalik salvestada ajutist faili kodeeringu teisendamiseks

en: All attempt to convert the file to UTF-8 has failed, use the msgconv or iconv command line tools before opening this file with gtranslator
et: Katse teisendada fail UTF-8 kodeeringusse nurjus, kasuta msgconv või iconv käsureatööriistu enne selle faili avamist gtranslator-iga.

en: Gettext returned a null message domain list.
et: Gettext tagastas tühja domeeminimekirja.

en: No messages obtained from parser.
et: Parser ei tagastanud ühtegi teadet.

en: You are saving a file with a .pot extension.
    Pot files are generated by the compilation process.
    Your file should likely be named '%s.po'.
et: Te salvestate faili laiendiga .pot
    Pot failid luuakse programmi kompileerimise käigus.
    Teie fail tuleks nimetada kui '%s.po'.

en: The file %s is read-only, and can not be overwritten
et: Fail %s on kirjutuskaitstud ja seda pole võimalik üle kirjutada

en: There was an error writing the PO file: %s
et: PO-faili kirjutamisel leidis aset viga: %s

en: <span weight="bold" size="large">Impossible to remove the active profile</span>
et: <span weight="bold" size="large">Töös olevat profiili ei saa eemaldada</span>

en: Another profile should be selected as active before
et: Enne tuleb mõni teine profiil töösolevaks lülitada

en: <span weight="bold" size="large">Are you sure you want to delete this profile?</span>
et: <span weight="bold" size="large">Kas sa oled kindel, et soovid selle profiili kustutada?</span>

en: Active
et: Töötab

en: Gtranslator Preferences
et: Gtranslatori eelistused

en: General
et: Üldine

en: _Warn if PO file contains fuzzy translations
et: _Hoiatus, kui PO-fail sisaldab hägusaid tõlkevasteid

en: Autosave
et: Automaatsalvestus

en: Create a _backup copy of files before saving
et: Failist tehakse enne salvestamist _varukoopia

en: _Autosave files every
et: _Automaatsalvestus iga

en: _minutes
et: minuti _järel

en: Files
et: Failid

en: Text Display
et: Teksti näitamine

en: _Highlight message syntax
et: Teksti süntaksi _esiletõstmine

en: Make _whitespace visible
et: _Tühikute nähtavaletoomine

en: Use _custom font
et: Kohandatud _kirjatüübi kasutamine

en: Editor _font:
et: Redaktori _kirjatüüp:

en: Contents
et: Sisu

en: _Remove fuzzy status if message is changed
et: _Teksti muutmisel tõlkevaste hägususe eemaldus

en: Check _spelling
et: Õigekirja_kontroll

en: Editor
et: Redaktor

en: Edit Profile
et: Profiili muutmine

en: Profiles
et: Profiilid

en: Plugins
et: Pluginad

en: Gtranslator Profile
et: Gtranslator'i profiil

en: Profile Information
et: Profiiliandmed:

en: _Name:
et: _Nimi:

en: Translator Information
et: Tõlkija andmed:

en: _Email:
et: _Meil:

en: N_ame:
et: _Nimi:

en: Language Settings
et: Keeleseaded

en: Replace
et: Asenda

en: Find
et: Otsi

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: _Replace
et: _Asenda

en: Replace All
et: Asenda kõik

en: _Search for:
et: _Otsitav tekst:

en: Replace _with:
et: Asendada _tekstiga:

en: _Original text
et: _Originaal

en: _Translated text
et: _Tõlge

en: Include fu_zzy strings
et: Kaasa _hägusad vasted

en: _Match case
et: _Tõstutundlik

en: Match _entire word only
et: Tunnista ainult vastavusi _kogu sõna ulatuses

en: Search _backwards
et: Otsi _tagasisuunas

en: _Wrap around
et: _Korduv otsing

en: INS
et: LISAM

en: OVR
et: ÜLEK

en: There is an error in the message:
et: Tekstis on viga:

en: Plural %d
et: Mitmus %d

en: Message Table
et: Tekstide tabel

en: <b>Original Message:</b>
et: <b>Originaaltekst:</b>

en: <b>Translate_d Text:</b>
et: <b>_Tõlge:</b>

en: Translation Fields
et: Tõlge eesti keelde:
           Peeter Vois <Peeter.Vois@mail.ee>, 2002.
           Tõivo Leedjärv <toivo@linux.ee>, 2002.
           Mattias Põldaru <mahfiaz@gmail.com>, 2012.

en: Message Details
et: Tekstide üksikasjad

note: Translators: Path to the document opened
en: Path:
et: Asukoht:

en: Close document
et: Sulge dokument

en: Unable to display help. Please make sure the Gtranslator documentation package is installed.
et: Abiteksti näitamine pole võimalik. Palun, veendu, et Gtranslator'i dokumentatsioonipakett on paigaldatud!

en: gtkspell error: %s
et: gtkspell'i viga: %s

en: GtkSpell was unable to initialize.
     %s
et: GtkSpell'i lähtestamine ebaõnnestus.
     %s

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: R_edaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Search
et: Ot_sing

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Documents
et: _Dokumendid

en: Open a PO file
et: PO-faili avamine

en: _Recent Files
et: _Hiljuti kasutatud

note: Edit menu
en: T_oolbar
et: Töö_riistariba

en: _Header...
et: _Päis...

en: Save the current file
et: Avatud faili salvestamine

en: Save the current file with another name
et: Avatud faili salvestamine teise nimega

en: Close the current file
et: Avatud faili sulgemine

en: Undo last operation
et: Viimase tegevuse tagasivõtmine

en: Redo last undone operation
et: Viimase tagasivõetud tegevuse uuestitegemine

en: Cut the selected text
et: Märgitud teksti lõikamine

en: Copy the selected text
et: Märgitud teksti kopeerimine

en: Paste the contents of the clipboard
et: Lõikepuhvri sisu asetamine

en: Clear the selected translation
et: Valitud tõlke tühistamine

en: Copy _Message to Translation
et: Kopeeri _originaal tõlkesse

en: Copy original message contents to the translation field
et: Teksti originaalteksti kopeerimine tõlkesse

en: Toggle _Fuzzy Status
et: _Hägususe lüliti

en: Toggle fuzzy status of a message
et: Teksti hägususe muutmine

note: View menu
en: _Message Details
et: _Tekstide üksikasjad

en: Show the Context panel
et: Kontekstipaneeli näitamine

note: Go menu
en: _Previous Message
et: _Eelmine tekst

en: Move back one message
et: Ühe teksti võrra tagasi liikumine

en: _Next Message
et: _Järgmine tekst

en: Move forward one message
et: Ühe teksti võrra edasi liikumine

en: _Go to Message...
et: _Näita teksti numbriga...

en: Jumps to a specific message
et: Määratud numbriga teksti juurde liikumine

en: _First Message
et: _Esimene tekst

en: Go to the first message
et: Esimese teksti juurde liikumine

en: _Last Message
et: _Viimane tekst

en: Go to the last message
et: Viimase teksti juurde liikumine

en: Next Fuz_zy
et: Järgmine _hägus

en: Go to the next fuzzy message
et: Järgmise hägusa teksti juurde liikumine

en: Previous Fuzz_y
et: Eelmine häg_us

en: Go to the previous fuzzy message
et: Eelmise hägusa teksti juurde liikumine

en: Next _Untranslated
et: Järgmine _tõlkimata

en: Go to the next untranslated message
et: Järgmise tõlkimata teksti juurde liikumine

en: Previ_ous Untranslated
et: Eel_mine tõlkimata

en: Go to the previous untranslated message
et: Eelmise tõlkimata teksti juurde liikumine

en: Next Fu_zzy or Untranslated
et: Järgmine hägus või _tõlkimata

en: Go to the next fuzzy or untranslated message
et: Järgmise hägusa või tõlkimata teksti juurde liikumine

en: Pre_vious Fuzzy or Untranslated
et: Ee_lmine hägus või tõlkimata

en: Go to the previous fuzzy or untranslated message
et: Eelmise hägusa või tõlkimata teksti juurde liikumine

en: Search for text
et: Teksti otsimine

en: Search for and replace text
et: Teksti otsimine ja asendamine

note: Documents menu
en: _Save All
et: _Salvesta kõik

en: Save all open files
et: Kõigi PO-failide salvestamine

en: _Close All
et: _Sulge kõik

en: Close all open files
et: Kõigi avatud failide sulgemine

en: _Previous Document
et: _Eelmine dokument

en: Activate previous document
et: Eelmise dokumendi aktiveerimine

en: _Next Document
et: _Järgmine dokument

en: Activate next document
et: Järgmise dokumendi aktiveerimine

en: Untranslated
et: tõlkimata

en: Translated
et: tõlgitud

en: Fuzzy
et: hägus

en: Current: %d
et: Jooksev: %d

en: Total: %d
et: Kokku: %d

en: %d translated | %d translated
et[0]: %d tõlgitud
et[1]: %d tõlgitud

en: %d fuzzy | %d fuzzy
et[0]: %d hägus
et[1]: %d hägusat

en: %d untranslated | %d untranslated
et[0]: %d tõlkimata
et[1]: %d tõlkimata

note: Translators: %s is a URI
en: Activate '%s'
et: Aktiveeri '%s'

en: Toolbar Editor
et: Tööriistariba redaktor

en: No profile
et: Profiil puudub

en: Profile for the active document
et: Töös oleva dokumendi profiil

en: - Edit PO files
et: - PO-failide redaktor

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: %s
    Käsuvõtmete täisnimekirja nägemiseks käivita '%s --help'.

note: Translaters: This string is for a toggle to display a toolbar. * The name of the toolbar is automatically computed from the widgets * on the toolbar, and is placed at the %s. Note the _ before the %s * which is used to add mnemonics. We know that this is likely to * produce duplicates, but don't wor
en: Show “_%s”
et: Näita „_%s”

en: _Move on Toolbar
et: _Liiguta tööriistaribal

en: Move the selected item on the toolbar
et: Valitud kirje liigutamine tööriistaribal

en: _Remove from Toolbar
et: _Eemalda tööriistaribalt

en: Remove the selected item from the toolbar
et: Valitud kirje eemaldamine tööriistaribalt

en: _Delete Toolbar
et: _Kustuta tööriistariba

en: Remove the selected toolbar
et: Valitud tööriistariba eemaldamine

en: Separator
et: Eraldaja
