gtranslator master - en to sl_SI translation catalogue (314 entries)

en: Translate and localize applications and libraries
sl_SI: Prevajanje in jezikovno prilagajanje vmesnikov programov in knjižnic

en: Gtranslator is an enhanced gettext po file editor for the GNOME desktop environment. It handles all forms of gettext po files and includes very useful features like find/replace, translation memory, different translator profiles, messages table (for having an overview of the translations/messages in the po file), easy navigation and editing of translation messages and comments of the translation where accurate.
sl_SI: Program Gtranslator je napredni urejevalnik datotek gettext *.po za namizje GNOME. Podpira se vrste datotek gettext in vključuje zelo uporabne zmožnosti, kot so najdi in zamenjaj, pomnilnik prevodov, različne profile prevajalcev, razpredelnico nizov (za pregled nad prevodi v datoteki *.po), enostavno krmarjenje in urejanje opomb k prevodu.

en: Gtranslator includes also a plugin system with many interesting plugins like alternate language, insert tags, integration with subversion and a source code viewer.
sl_SI: Gtranslator vključuje tudi sistem vstavkov s številnimi zanimivimi dodatki, kot so nadomestni jezik, vstavljanje značk, povezovanje s sistemom za sledenje različic in pregledovalnikom izvorne kode.

en: PO File Editor
sl_SI: Urejevanje datotek .po

en: Warn if file contains fuzzy translations
sl_SI: Opozori, če datoteka vsebuje ohlapne prevode

en: If true, warn the user when saving a PO translation file containing fuzzy strings.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči med shranjevanjem prikaz opozorila o preostalih ohlapnih prevodih v datoteki po.

en: Auto save files
sl_SI: Samodejno shrani datoteke

en: If true, automatically save files at specified intervals.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči samodejno shranjevanje na naveden časovni razmik.

en: Auto save interval
sl_SI: Razmik med samodejnim shranjevanjem

en: Interval in minutes at which to automatically save files.
sl_SI: Časovni razmik samodejnega shranjevanja datotek v minutah.

en: Create backup before saving
sl_SI: Ustvari varnostno kopijo pred shranjevanjem

en: If true, create a backup copy of a file before saving it.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči ustvarjanje varnostne kopije datoteke pred shranjevanjem.

en: Use profile values for header
sl_SI: Za glavo uporabi vrednosti profila

en: If true, overwrite the values in the PO header with those in the active profile.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči prepis vrednosti v glavi PO s tistimi v dejavnem profilu.

en: Highlight syntax in edit fields
sl_SI: Poudari skladnjo v poljih za urejanje

en: If true, apply syntax highlighting to strings in edit fields.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči poudarjanje skladnje nizov v poljih urejanja.

en: Make whitespace visible
sl_SI: Pokaži presledne znake

en: If true, display whitespace in strings as representative symbols.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči prikaz preslednih znakov v nizih kot predstavljive simbole.

en: Remove fuzzy status when message is changed
sl_SI: Odstrani oznako ohlapno ob spremembi niza prevoda

en: If true, remove fuzzy status from translations when they are changed.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči odstranitev ohlapnega stanja, ko je niz spremenjen.

en: Check spelling
sl_SI: Preveri črkovanje

en: If true, check the spelling of translated messages.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči preverjanje črkovanja prevedenih nizov.

en: Side panel switcher style
sl_SI: Slog preklopnika stranske vrstice

en: Style for switchers in the side panel.
sl_SI: Slog preklopnikov v stranskem pladnju.

en: Color scheme
sl_SI: Barvna shema

en: Name of a gtksourceview color scheme to use for syntax highlighting.
sl_SI: Ime barvne sheme gtksourceview za poudarjanje skladnje.

en: Message list sort order
sl_SI: Način razvrščanja seznama nizov

en: Sort order to use in the message list. Possible values are “status”, “id”, “original-text” and “translated-text”.
sl_SI: Vrstni red stolpcev v seznamu nizov. Mogoče vrednosti so »stanje«, »id«, »izvorno_besedilo« in »prevedeno_besedilo«.

en: Active plugins
sl_SI: Dejavni vstavki

en: List of active plugins. It contains the “Location” of the active plugins. See the .gtranslator-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
sl_SI: Seznam dejavnih vstavkov vsebuje »mesto« dejavnih vstavkov. Oglejte si datoteko .gedit-plugin za pridobitev podatkov posameznega vstavka.

en: Message not found
sl_SI: Niza ni mogoče najti

en: Open file for alternate language
sl_SI: Odpri datoteko dodatnega jezika

en: File closed
sl_SI: Datoteka je zaprta

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: Co_py
sl_SI: Ko_piraj

en: There isn’t any file loaded
sl_SI: Ni naložene datoteke

en: _Alternate Language
sl_SI: _Dodatni jezik

en: Show the Alternate Language panel
sl_SI: Pokaži pult dodatnega jezika

en: Alternate Language
sl_SI: Dodatni jezik

en: Character Map
sl_SI: Razpredelnica znakov

en: Source View Settings
sl_SI: Nastavitve ogledovanja virov

en: Use external editor
sl_SI: Uporabi zunanji urejevalnik

en: Program command:
sl_SI: Ukaz programa:

en: Line command:
sl_SI: Ukaz ukazne vrstice:

en: Please install “%s” to be able to show the file
sl_SI: Namestite »%s« za prikaz datoteke

en: Paths:
sl_SI: Poti:

en: Source Code View
sl_SI: Pogled izvorne kode

en: Source Viewer
sl_SI: Prikazovalnik kode

en: Source code
sl_SI: Izvorna koda

en: Use the System Editor
sl_SI: Uporabi sistemski urejevalnik

en: Whether use the system editor to show the source code
sl_SI: Ali naj bo za prikaz izvorne kode uporabljen sistemski urejevalnik

en: The Editor to Launch
sl_SI: Urejevalnik za zagon

en: The command to launch the editor you want to use
sl_SI: Ukaz za zagon urejevalnika, ki ga želite uporabiti

en: Arguments for the Command
sl_SI: Argumenti za ukaz

en: Arguments to pass to the program command line to select the line
sl_SI: Argumenti za podajanje ukazne vrstice programa za izbiro vrstice

en: Dictionary
sl_SI: Slovar

en: No dictionary source available with name “%s”
sl_SI: Na voljo ni nobenega vira slovarja z imenom »%s«

en: Unable to find dictionary source
sl_SI: Ni mogoče najti vira slovarja

en: No context available for source “%s”
sl_SI: Za vir »%s« ni razpoložljive vsebine

en: Unable to create a context
sl_SI: Ni mogoče ustvariti vsebine

en: Dictionary source “%s” selected
sl_SI: Izbran je vir slovarjev »%s«

en: Strategy “%s” selected
sl_SI: Izbran je način »%s«

en: Database “%s” selected
sl_SI: Izbrana je podatkovna zbirka »%s«

en: Word “%s” selected
sl_SI: Izbrana je beseda »%s«

note: speller
en: Double-click on the word to look up
sl_SI: Dvokliknite na besedo za njeno iskanje

note: strat-chooser
en: Double-click on the matching strategy to use
sl_SI: Dvokliknite na strategijo, ki jo želite uporabiti

note: source-chooser
en: Double-click on the source to use
sl_SI: Z dvoklikom se izbere vir

note: db-chooser
en: Double-click on the database to use
sl_SI: Z dvoklikom se izbere podatkovna zbirka

note: Look up Button
en: Look _up:
sl_SI: _Poišči:

en: Similar words
sl_SI: Podobne besede

en: Available dictionaries
sl_SI: Slovarji na voljo

en: Available strategies
sl_SI: Razpoložljive strategije

en: Dictionary sources
sl_SI: Viri slovarja

en: Database
sl_SI: Podatkovna zbirka

en: Word database
sl_SI: Podatkovna zbirka besed

en: Source Name
sl_SI: Ime vira

en: Strategy
sl_SI: Strategija

en: Panel Position
sl_SI: Položaj pulta

en: _Fullscreen
sl_SI: _Celozaslonski način

en: Place window on fullscreen state
sl_SI: Poveča okno v celozaslonski način

en: Fullscreen
sl_SI: Celozaslonski način

en: _Next Param
sl_SI: _Naslednji parameter

en: Insert the next param of the message
sl_SI: Vstavi naslednji parameter niza

en: _Insert Params
sl_SI: _Vstavi parametre

en: _Next Tag
sl_SI: _Naslednja oznaka

en: Insert the next tag of the message
sl_SI: Vstavi naslednjo oznako niza

en: _Insert Tags
sl_SI: _Vstavi oznake

en: Insert Params or Tags
sl_SI: Vstavi parametre ali oznake

en: Strings added to database
sl_SI: Nizi dodani v podatkovno zbirko

en: Please specify a valid path to build the translation memory
sl_SI: Določiti je treba veljavno pot za izgradnjo pomnilnika prevodov.

en: Gtranslator Translation Memory Manager
sl_SI: Upravljalnik pomnilnika prevodov GTranslator

en: Database:
sl_SI: Podatkovna zbirka:

en: Select the directory which contains PO files:
sl_SI: Izbor mape z datotekami PO:

en: Add to Database
sl_SI: Dodaj v podatkovno zbirko

en: Configuration:
sl_SI: Nastavitev:

en: Use only files with this name:
sl_SI: Uporabi le datoteke z imenom:

en: Translation Memory
sl_SI: Pomnilnik prevodov

en: Insert Option nº %d
sl_SI: Vstavi možnost številka %d

en: _Use this translation
sl_SI: _Uporabi ta prevod

en: _Remove
sl_SI: _Odstrani

en: Shortcut
sl_SI: Bližnjica

en: Level
sl_SI: Raven

en: String
sl_SI: Niz

en: _Build Translation Memory
sl_SI: _Izgradi pomnilnik prevodov

en: Build translation memory
sl_SI: Izgradi pomnilnik prevodov

en: _Translation Memory
sl_SI: _Pomnilnik prevodov

en: PO directory
sl_SI: Mapa PO

en: Directory containing PO files to add to the translation memory.
sl_SI: Mapa z datotekami PO za dodajanje v pomnilnik prevodov.

en: Restrict search by filename
sl_SI: Omeji iskanje z imenom datoteke

en: If true, only include files with a specified filename when searching the translation memory.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči iskanje datotek z določenim imenom pri iskanju po pomnilniku prevodov.

en: Filename to restrict search to
sl_SI: Ime datoteke na katero naj bo omejeno iskanje

en: Filename to which searching of the translation memory should be restricted.
sl_SI: Ime datoteke na katero naj bo omejeno iskanje v pomnilniku prevodov.

en: Maximum number of missing words
sl_SI: Največje število manjkajočih besed

en: Maximum number of words that can be missing from a message displayed as a match by the translation memory.
sl_SI: Največje število besed, ki lahko manjkajo v nizu, da ga pomnilnik prevodov prikaže kot skladnega z izvornim nizom.

en: Maximum difference in message length
sl_SI: Največja razlika v dolžini niza

en: Maximum difference in length between messages displayed as matches by the translation memory.
sl_SI: Največja razlika v dolžini med nizi, ki jih pomnilnik prevodov prikaže kot skladne z izvornim nizom.

en: Current Maintainers
sl_SI: Trenutni vzdrževalci

en: Previous Developers
sl_SI: Predhodni razvijalci

en: Contributors
sl_SI: Sodelavci

en: Translation file editing suite for localization of applications and libraries.
sl_SI: Zbirka za urejanje prevajalskih datotek, ki omogoča prevajanje programov in knjižnic.

en: Gtranslator Web Site
sl_SI: Spletna stran Gtranslator

en: Open file for translation
sl_SI: Odpri datoteko za prevajanje

en: File saved.
sl_SI: Datoteka je shranjena.

en: Save file as…
sl_SI: Shrani datoteko kot ...

en: Files saved.
sl_SI: Datoteke so shranjene.

en: Found and replaced %d occurrence | Found and replaced %d occurrences
sl_SI[0]: Najdenih in zamenjanih %d pojavljanj
sl_SI[1]: Najdeno in zamenjano %d pojavljanje
sl_SI[2]: Najdeni in zamenjani %d pojavljanji
sl_SI[3]: Najdena in zamenjana %d pojavljanja

en: Found and replaced one occurrence
sl_SI: Najdeno in zamenjano eno pojavljanje

en: Phrase not found
sl_SI: Fraze ni mogoče najti

en: _New Window
sl_SI: _Novo okno

en: _Preferences
sl_SI: _Nastavitve

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About
sl_SI: _O Programu

en: _Quit
sl_SI: I_zhod

en: Profile name: %s
    Translator name: %s
    Translator email: %s
    Language name: %s
    Team email: %s
    Language code: %s
    Character set: %s
    Transfer encoding: %s
    Plural form: %s
sl_SI: Ime profila: %s
    Ime prevajalca: %s
    Elektronski naslov: %s
    Jezik: %s
    Elektronski naslov skupine: %s
    Koda jezika: %s
    Znakovni nabor: %s
    Kodiranje prenosov: %s
    Množinska oblika: %s

en: This assistant will help you to create the main profile.
sl_SI: Programski čarovnik pomaga pri ustvarjanju glavnega profila.

en: Assistant
sl_SI: Čarovnik

en: Profile name:
sl_SI: Ime profila:

en: Translator email:
sl_SI: Elektronski naslov prevajalca:

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Confirmation
sl_SI: Potrditev

en: Close _without Saving
sl_SI: Zapri _brez shranjevanja

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Question
sl_SI: Vprašanje

en: Save the changes to document “%s” before closing?
sl_SI: Ali želite pred zapiranjem shraniti spremembe dokumenta »%s«?

en: Changes to %d document will be permanently lost. | Changes to %d documents will be permanently lost.
sl_SI[0]: Spremembe %d dokumentov bodo trajno izgubljene.
sl_SI[1]: Spremembe %d dokumenta bodo trajno izgubljene.
sl_SI[2]: Spremembe %d dokumentov bodo trajno izgubljene.
sl_SI[3]: Spremembe %d dokumentov bodo trajno izgubljene.

en: There is %d document with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
sl_SI[0]: %d spremenjenih dokumentov ni shranjenih. Ali želite spremembe pred zapiranjem shraniti?
sl_SI[1]: %d spremenjen dokument ni shranjen. Ali želite spremembe pred zapiranjem shraniti?
sl_SI[2]: %d spremenjena dokumenta nista shranjena. Ali želite spremembe pred zapiranjem shraniti?
sl_SI[3]: %d spremenjeni dokumenti niso shranjeni. Ali želite spremembe pred zapiranjem shraniti?

en: Docum_ents with unsaved changes:
sl_SI: Spremenjeni doku_menti, ki niso shranjeni:

en: S_elect the documents you want to save:
sl_SI: _Izbor dokumentov za shranjevanje:

en: Saving has been disabled by the system administrator.
sl_SI: Skrbnik sistema je onemogočil shranjevanje.

en: If you don’t save, all your changes will be permanently lost.
sl_SI: V primeru, da sprememb ne shranite, bodo te trajno izgubljene.

en: Notes:
sl_SI: Opombe:

en: Add Note
sl_SI: Dodaj opombo

en: Edit
sl_SI: Uredi

note: Extracted comments
en: Extracted comments:
sl_SI: Razširjene opombe:

note: Context
en: Context:
sl_SI: Vsebina:

note: Format
en: Format:
sl_SI: Oblika:

en: D_one
sl_SI: _Opravljeno

en: Gettext translation
sl_SI: Prevod gettext

en: Gettext translation template
sl_SI: Predloga prevoda gettext

en: All files
sl_SI: Vse datoteke

en: Edit Header
sl_SI: Uredi glavo

en: Use my options to complete the following entries:
sl_SI: Uporabi moje možnosti za dokončanje naslednjih vnosov:

en: Translator’s _name:
sl_SI: _Ime prevajalca:

en: Translator’s _email:
sl_SI: _Elektronski naslov:

en: _Language:
sl_SI: _Jezik:

en: Language _code:
sl_SI: _Koda jezika:

en: Language gro_up email:
sl_SI: Elektronska pošta jezikovne _skupine:

en: Char_set:
sl_SI: Zna_kovni nabor:

en: Enc_oding:
sl_SI: K_odiranje:

en: Translator and Language
sl_SI: Prevajalec in jezik

en: Project Id _version:
sl_SI: ID _različica projekta:

en: Pot _file creation date:
sl_SI: Datum ustvarjanja _datoteke .pot:

en: Po file _revision date:
sl_SI: Datum _predelave datoteke .po:

en: Report message _bugs to:
sl_SI: Poročanje o _hroščih v prevodih:

en: Project
sl_SI: Projekt

en: Comment
sl_SI: Opomba

en: _OK
sl_SI: _V redu

en: Go to Message
sl_SI: Skoči na niz

en: Enter message number:
sl_SI: Vnesite številko niza:

en: _Team email:
sl_SI: Elektronski _naslov ekipe:

en: Transfer en_coding:
sl_SI: K_odiranje:

en: Character _set
sl_SI: Znakovni _nabor

en: _Plural forms:
sl_SI: _Množinske oblike:

en: Original Message
sl_SI: Izvorni niz

en: Translated Message
sl_SI: Prevedeni niz

en: Order messages by
sl_SI: Razvrsti nize po

en: Appearance in the original file
sl_SI: Pojavljanje v izvorni datoteki

en: Message status
sl_SI: Podrobnosti niza

en: Original message
sl_SI: Izvirni niz

en: Translated message
sl_SI: Preveden niz

en: Find
sl_SI: Najdi

en: Find and replace
sl_SI: Najdi in zamenjaj

en: Edit header
sl_SI: Uredi glavo

en: New window
sl_SI: Novo okno

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: About
sl_SI: O programu

en: Quit
sl_SI: Končaj

en: Open…
sl_SI: Odpri ...

en: Open a new file (<Ctrl>o)
sl_SI: Odpri novo datoteko (<Ctrl>o)

en: Undo (<Ctrl>z)
sl_SI: Razveljavi (<Ctrl>z)

en: Redo (<Ctrl><Shift>z)
sl_SI: Ponovno uveljavi (<Ctrl><Shift>z)

en: Previous message without translation (<Alt><Page Up>)
sl_SI: Predhodni niz brez prevoda (<Alt><PgDn>)

en: Next message without translation (<Alt><Page Down>)
sl_SI: Naslednji niz brez prevoda (<Alt><PgDn>)

en: Toggle fuzzy state (<Ctrl>+u)
sl_SI: Preklopi ohlapno stanje (<Ctrl>+u)

en: Order by menu
sl_SI: Razvrsti po meniju

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save the current file (<Ctrl>s)
sl_SI: Shrani trenutno datoteko (<Ctrl>s)

en: Save as (<Ctrl><Shift>s)
sl_SI: Shrani kot ... (<Ctrl><Shift>s)

en: The file is empty
sl_SI: Datoteka je prazna

en: Failed opening file “%s”: %s
sl_SI: Odpiranje datoteke »%s« je spodletelo: %s

en: Could not convert from charset “%s” to UTF-8
sl_SI: Pretvorba iz nabora znakov »%s« v UTF-8 ni uspela

en: Could not store temporary file for encoding conversion
sl_SI: Začasne datoteke za pretvorbo kodiranja ni uspelo

en: All attempt to convert the file to UTF-8 has failed, use the msgconv or iconv command line tools before opening this file with gtranslator
sl_SI: Noben poskus pretvorbe datoteke v UTF-8 ni uspel, uporabite orodji ukazne vrstice msgconv ali iconv, preden to datoteko odprete s programom gtranslator

en: Gettext returned a null message domain list.
sl_SI: Program Gettext je vrnil seznam domen brez vključenih nizov.

en: No messages obtained from parser.
sl_SI: Razčlenjevalnik ni izpisal nobenega niza.

en: You are saving a file with a .pot extension.
    Pot files are generated by the compilation process.
    Your file should likely be named “%s.po”.
sl_SI: Shranjujete datoteko s pripono .pot. Te datoteke
    se ustvarijo med kodnim prevajanjem. Najverjetneje
    jo je treba preimenovati v datoteko z imenom »%s.po«.

en: The file %s is read-only, and can not be overwritten
sl_SI: Datoteka %s je dostopna le za branje in je ni mogoče prepisati

en: There is an error in the PO file: %s
sl_SI: V datoteki PO je zaznana napaka: %s

en: There was an error writing the PO file: %s
sl_SI: Prišlo je do napake med zapisovanjem datoteke PO: %s

en: Impossible to remove the active profile
sl_SI: Dejavnega profila ni mogoče odstraniti.

en: Another profile should be selected as active before
sl_SI: Pred tem je treba izbrati drug profil kot privzeti profil.

en: Are you sure you want to delete this profile?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta profil?

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: Active
sl_SI: Dejavno

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Gtranslator Preferences
sl_SI: Možnosti programa

en: General
sl_SI: Splošno

en: _Warn if PO file contains fuzzy translations
sl_SI: _Opozori, če so v datoteki PO ohlapni prevodi

en: Autosave
sl_SI: Samodejno shranjevanje

en: Create a _backup copy of files before saving
sl_SI: Ustvari _varnostne kopije datotek pred shranjevanjem

en: _Autosave files every
sl_SI: _Samodejno shrani datoteke na

en: _minutes
sl_SI: _minut

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Text Display
sl_SI: Prikaz besedila

en: _Highlight message syntax
sl_SI: _Poudari skladnjo v nizih

en: Make _whitespace visible
sl_SI: Pokaži _presledne znake

en: Contents
sl_SI: Vsebina

en: _Remove fuzzy status if message is changed
sl_SI: _Odstrani stanje ohlapno, ko je niz spremenjen

en: Check _spelling
sl_SI: _Preveri črkovanje

en: Editor
sl_SI: Urejevalnik

en: Edit Profile
sl_SI: Uredi profil

en: Profiles
sl_SI: Profili

en: Gtranslator Profile
sl_SI: Profil gTranslator

en: Profile Information
sl_SI: Podatki profila

en: _Name:
sl_SI: _Ime:

en: Translator Information
sl_SI: Podatki o prevajalcu

en: _Email:
sl_SI: _Elektronska pošta:

en: N_ame:
sl_SI: _Ime:

en: Language Settings
sl_SI: Jezikovne nastavitve

en: Open a new .po file or drag & drop here
sl_SI: Odprite novo datoteko .po ali pa jo povlecite na to mesto.

en: Select a PO file
sl_SI: Izbor datoteke PO

en: Replace
sl_SI: Zamenjaj

en: Replace _All
sl_SI: Zamenjaj _vse

en: _Replace
sl_SI: _Zamenjaj

en: Replace All
sl_SI: Zamenjaj vse

en: _Search for:
sl_SI: _Poišči:

en: Replace _with:
sl_SI: Zamenjaj _z

en: _Original text
sl_SI: _Izvorno besedilo

en: _Translated text
sl_SI: _Prevedeno besedilo

en: _Match case
sl_SI: _Upoštevaj velikost črk

en: Match _entire word only
sl_SI: Poišči le _cele besede

en: Search _backwards
sl_SI: Poišči _nazaj

en: _Wrap around
sl_SI: _Prelomi vrstice

en: INS
sl_SI: VST

en: OVR
sl_SI: PRE

en: There is an error in the message:
sl_SI: V nizu je napaka:

en: fuzzy
sl_SI: ohlapno

en: Plural %d
sl_SI: Množinska oblika %d

note: Translators: Path to the document opened
en: Path:
sl_SI: Pot:

en: Translated: %0.2f%%
sl_SI: Prevedeno: %0.2f%%

en: Translated: %d
sl_SI: Prevedeno: %d

en: Untranslated: %d
sl_SI: Neprevedeno: %d

en: Fuzzy: %d
sl_SI: Ohlapno: %d

en: Close document
sl_SI: Zapri dokument

en: _Original Message:
sl_SI: _Izvorni niz:

en: Translate_d Text:
sl_SI: _Prevedeno besedilo:

en: Unable to display help. Please make sure the Gtranslator documentation package is installed.
sl_SI: Pomoči ni mogoče prikazati. Prepričajte se, da je paket dokumentacije Gtranslator nameščen.

en: Untranslated
sl_SI: Neprevedeno

en: Translated
sl_SI: Prevedeno

en: Fuzzy
sl_SI: Ohlapno

en: Current: %d
sl_SI: Trenutno: %d

en: Total: %d
sl_SI: Skupaj: %d

en: %d translated | %d translated
sl_SI[0]: %d prevedenih
sl_SI[1]: %d preveden
sl_SI[2]: %d prevedena
sl_SI[3]: %d prevedeni

en: %d fuzzy | %d fuzzy
sl_SI[0]: %d ohlapnih
sl_SI[1]: %d ohlapen
sl_SI[2]: %d ohlapna
sl_SI[3]: %d ohlapni

en: %d untranslated | %d untranslated
sl_SI[0]: %d neprevedenih
sl_SI[1]: %d nepreveden
sl_SI[2]: %d neprevedena
sl_SI[3]: %d neprevedeni

note: Translators: this is the title of the window with a modified document
en: *%s — gtranslator
sl_SI: *%s – gtranslator

note: Translators: this is the title of the window with a document opened
en: %s — gtranslator
sl_SI: %s – gtranslator

en: No profile
sl_SI: Ni profila

en: Profile for the active document
sl_SI: Profil za dejaven dokument

[ctx: shortcut window group]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Open file
sl_SI: Odpri datoteko

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file
sl_SI: Shrani trenutno datoteko

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file as
sl_SI: Shrani trenutno datoteko kot ...

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
sl_SI: Možnosti

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Končaj

[ctx: shortcut window group]
en: Edit
sl_SI: Uredi

[ctx: shortcut window]
en: Undo
sl_SI: Razveljavi

[ctx: shortcut window]
en: Redo
sl_SI: Ponovno uveljavi

[ctx: shortcut window]
en: Mark/Unmark as fuzzy
sl_SI: Označi/Odstrani ohlapno

[ctx: shortcut window group]
en: Navigation
sl_SI: Krmarjenje

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous message
sl_SI: Skoči na predhodni niz

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next message
sl_SI: Skoči na naslednji niz

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous untranslated message
sl_SI: Skoči na predhodni nepreveden niz

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next untranslated message
sl_SI: Skoči na naslednji nepreveden niz

[ctx: shortcut window group]
en: Translation Memory
sl_SI: Pomnilnik prevodov

[ctx: shortcut window]
en: Build translation memory
sl_SI: Izgradi pomnilnik prevodov

en: — Edit PO files
sl_SI: – Urejanje datotek PO

en: %s
    Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
sl_SI: %s
    Zaženite »%s --help« za podroben izpis celotnega seznama možnosti ukazne vrstice.
